7 věcí, které ovlivňují vaši vibrační frekvenci z pohledu kvantové fyziky

21.07.2023

Kvantová fyzika dokazuje, že všechno je energie. Každý vibrujeme na určitých frekvencích. Každá vibrace se rovná pocitu a ve "vibračním" světě existují pouze dva druhy vibrací, pozitivní a negativní. Každý pocit vysílá vibrace, které mohou být pozitivní nebo negativní.

1. Myšlenky

Každá myšlenka generuje určité pocity, které vysílají autentickou frekvenci ven do vesmíru a tato frekvence se vrací zpět ke zdroji, tudíž k vám. Pokud máte negativní myšlenky spojené s odporem, smutkem, hněvem, lítostí, strachem, vše se vám to vrací zpět. Stejně je to i s pozitivními myšlenkami jako radost, sounáležitost, klid, pochopení, naděje, optimismus, víra v dobré konce. Proto je tak důležité, abyste se starali o kvalitu svých myšlenek a naučili se pěstovat více pozitivních myšlenek.

2. Společnost

Lidé kolem vás mají přímý vliv na vaši vibrační frekvenci. Uvádí se, že jste součet 5 lidí, se kterými trávíte nejvíce času. Pokud se obklopujete šťastnými, pozitivně naladěnými a odhodlanými lidmi, vstupujete i vy do této vibrace. Pokud se naopak obklopujete stěžovateli, pesimisty či zahořklými lidmi, buďte opatrní! Tito lidé mohou opravdu snížit vaši vibrační rovinu, což bude bránit v realizaci vašich záměrů.

3. Hudba

Hudba je velmi silný zdroj, který ovlivňuje vibrační pole. Pokud posloucháte hudbu, jejíž texty mluví o smrti, zradě, smutku, opuštění, bude to ovlivňovat vaše vibrace. Věnujte pozornost textům písní, které posloucháte, protože to ovlivňuje vaši vibrační frekvenci. A pamatujte, že do svého života přitahujete přesně to, čím vibrujete.

4. Věci, na které se díváte

Když sledujete pořady, které se zabývají neštěstím, smrtí, zradou atd., váš mozek to přijme jako realitu a uvolní ve vašem těle podobnou biochemii, která ovlivňuje vaši vibrační frekvenci. Sledujte nejen pořady, ale i věci kolem vás, které vám dělají dobře a pomohou vám zlepšovat náladu.

5. Prostředí

Ať už doma nebo v práci, pokud trávíte spoustu času v neorganizovaném a špinavém prostředí, ovlivní to i vaši vibrační frekvenci. Zvelebte svoje okolí, zorganizujte si a ukliďte prostředí, ve kterém se nejčastěji nacházíte. Ukažte vesmíru, že jste schopní přijímat mnohem více. Starejte se o to, co už máte!

6. Slovo

Pokud mluvíte špatně o věcech a lidech, ovlivňuje to vaši vibrační frekvenci. Pro udržení vysoké frekvence je nezbytné odstranit návyk stěžování si a pomlouvání druhých. Takže se vyhněte dramatům a roli oběti. Převezměte zodpovědnost za svá životní rozhodnutí!

7. Vděčnost

Vděčnost má pozitivní vliv na vaši vibrační frekvenci. Vděčnost je zvyk, který byste měli nyní začlenit do svého života. Začněte děkovat za vše, co máte, za dobré věci. Za to, co považujete za špatné, poděkujte také a nechte to být, protože vám to mělo pomoci něco pochopit. Děkujte za všechny zážitky, které jste zažili. Pamatujte, že vděčnost otevírá dveře ke šťastnému životu. 


Kniha DENÍK ŠTĚSTÍ vám pomůže naladit se na vyšší frekvence, neboť je plná optimistických textů, pochopení i naděje a o to jde... 

Kniha je průvodcem pro ženy ke štěstí