Žena ve své síle

Sobotní balzám na duši

V rámci našeho setkání se zaměříme na sebepoznání, pochopení rodové linie a procítění autentické vnitřní síly.

Celý den se ponese v duchu ženské síly. Pozornost bude věnována autenticitě, jejím znakům i výzvám, které ženu potkávají, aby se mohla plně ukotvit ve své síle.

Na vlastní kůži prožijete vaši nezlomnou sílu, sáhnete si svým vlastním tempem na zdroje vnitřní síly, které vám pomáhají zvládat všechno, čemu jste v životě vystavena čelit. 

Je více než pravděpodobné, že si během sobotního setkání vyřešíte určitou záležitost, kde svoji sílu hledáte, či naopak najdete způsob, jak přivítat změnu, která Vám v aktuální situaci velmi pomůže.

Půjde především o to, abyste se uvolnila a dokázala plně prožít sílu momentů, kdy jste to skutečně Vy sama; Vy ve své autentické síle.

Celý kurz je vedený prožitkovou formou v podobě životního koučinku a mentorinku s prvky neurolingvistického programování, žádná ezoterika. 


Termín: 22. června 2024

Čas: 10,00 - 18,00 hodin

Místo: Hotel Sen ****, Malostranská 344, Senohraby, 251 66

Kapacita: 15 žen


Velmi se na Vás těším. 

spisovatelka & mentorka pro ženy


PROSÍM, BERTE V POTAZ NÁSLEDUJÍCÍ:

Kurz není vhodný pro ženy, které jsou v pravidelné péči psychologa, psychiatra nebo berou jakoukoli medikaci na předpis po psychické stránce. 


Potkáme se v hotelu SEN, který je umístěný v pohádkovém regionu Ladův kraj. Tento malebný svazek obcí dostal své jméno podle jedné z největších osobností české kultury, oblíbeného malíře a spisovatele Josefa Lady.

Hotel Sen byl postaven v zámeckém stylu a majitel jej nechal postavit pro svoji milovanou ženu, a proto jsem pro svoje kurzy zvolila toto kouzelné prostředí. Zpětná vazba k realizovaným kurzům: 

Nádherné prostředí jen dokresloval úžasný zážitek, kterým bylo poznání paní Veroniky spolu s dalšími ženami skupiny. Profesionální přístup Veroniky vedl celou skupinu k uvědomování si sebe sama, své obrovské síly, k pochopení důležitosti své vlastní osobnosti a k obrovskému sepětí celé skupiny. Nejkrásnějším zážitkem pro mě byla schopnost individuálního empatického přístupu ke každé z nás. Měla jsem od začátku pocit, že jsem konečně "doma". Seminář mi dal obrovskou sílu zvládnout nadcházející vykročení do nového života. Děkuji . Ivana

Krásný a obohacující víkend plný moudrosti, lásky, emocí, pokory, intuice a uvědomění. Vnímání a plynutí ženského přístupu a sebe jako ženy. Děkuji za něj. Helena

Dříve bych řekla, že na sobě pořád pracuji, ale už to vidím jinak, to není práce … práce je dřina … já teď žiju obrovskou radostí, jak vše do sebe zapadá jak puzzle. Opravdu jsem o tom víkendu našla, co jsem hledala, a těším se z každé vteřiny na vše nové. Hana

Ráda bych touto cestou poděkovala za výjimečný víkend Žena ve své síle . Bylo to pro mne hodně silné, obohacující a ženy, které dorazily, byly naprosto úžasné!!! Vy jste bohyně, která je velmi chápající, vzdělaná a citlivá❣️ Seminář doporučuji všem ženám, které hledají naději, porozumění, cestu, kam a kudy se vydat, jak pochopit samu sebe. Věra