Žena ve své síle

Víkendový kurz

V rámci našeho setkání se zaměříme na sebepoznání, pochopení souvislostí v životě a procítění autentické vnitřní síly.

Celý víkend se ponese v duchu ženské síly. Pozornost bude věnována autenticitě, jejím znakům i výzvám, které ženu potkávají, aby se mohla plně ukotvit ve své síle.

Na vlastní kůži prožijete vaši nezlomnou sílu, sáhnete si svým vlastním tempem na zdroje vnitřní síly, které vám pomáhají zvládat všechno, čemu jste v životě vystavena čelit. 

Je více než pravděpodobné, že si během víkendu vyřešíte určitou záležitost, která vás o tuto sílu připravuje, či naopak najdete způsob, jak přivítat změnu, která vám v aktuální situaci velmi pomůže.

Půjde především o to, abyste se uvolnila a dokázala plně prožít sílu momentů, kdy jste to skutečně vy sama; vy ve své autentické síle.

Během víkendu se můžete těšit i na vedené meditace.

Celý kurz je vedený prožitkovou formou v podobě životního koučinku a mentorinku s prvky neurolingvistického programování. 


Termín: 15 . -17. září 2023

Čas: pátek 18,00 - 20,00 hodin, sobota 10,00 - 17,00 hodin, neděle 10,00 - 15,00 hodin

Místo: Butikový hotel Bellevue Karlov, Na Karlově 97, Benešov, 256 01

Cena: 4 400 Kč (cena je bez ubytování a stravy)

Kapacita: 12 žen

S sebou si přibalte polštářek, deku a karimatku pro vedenou meditaci a samozřejmě dobrou náladu. 

Velmi se na vás všechny moc těším. 

Veronika


Potkáme se v hotelu, který je posazen v historické části města Benešov a patří mezi prvotřídní designové hotely Středočeského kraje. V rámci pobytu budete mít možnost relaxovat v privátní sauně v rámci ceny ubytování, a pokud byste chtěly svoje tělo nechat hýčkat masáží, lze si objednat i tento luxus. V průběhu času je ideální možnost navštívit krásné prostředí zámku Konopiště, a to včetně úchvatné zámecké zahrady.

Pokud budete chtít zařídit ubytování, ráda to pro vás udělám. 


PROSÍM, BERTE V POTAZ NÁSLEDUJÍCÍ:

Kurz není vhodný pro ženy, které jsou v pravidelné péči psychologa, psychiatra nebo berou jakoukoli medikaci na předpis po psychické stránce. 


Zpětná vazba k realizovaným víkendovým kurzům: 

Nádherné prostředí jen dokresloval úžasný zážitek, kterým bylo poznání paní Veroniky spolu s dalšími ženami skupiny. Profesionální přístup Veroniky vedl celou skupinu k uvědomování si sebe sama, své obrovské síly, k pochopení důležitosti své vlastní osobnosti a k obrovskému sepětí celé skupiny. Nejkrásnějším zážitkem pro mě byla schopnost individuálního empatického přístupu ke každé z nás. Měla jsem od začátku pocit, že jsem konečně "doma". Seminář mi dal obrovskou sílu zvládnout nadcházející vykročení do nového života. Děkuji . Ivana

Krásný a obohacující víkend plný moudrosti, lásky, emocí, pokory, intuice a uvědomění. Vnímání a plynutí ženského přístupu a sebe jako ženy. Děkuji za něj. Helena

Dříve bych řekla, že na sobě pořád pracuji, ale už to vidím jinak, to není práce … práce je dřina … já teď žiju obrovskou radostí, jak vše do sebe zapadá jak puzzle. Opravdu jsem o tom víkendu našla, co jsem hledala, a těším se z každé vteřiny na vše nové. Hana

Ráda bych touto cestou poděkovala za výjimečný víkend Žena ve své síle . Bylo to pro mne hodně silné, obohacující a ženy, které dorazily, byly naprosto úžasné!!! Vy jste bohyně, která je velmi chápající, vzdělaná a citlivá❣️ Seminář doporučuji všem ženám, které hledají naději, porozumění, cestu, kam a kudy se vydat, jak pochopit samu sebe. Věra