Žena ve své síle

Celý víkend se ponese v duchu ženské síly. Pozornost bude věnována autentické ženské síle, jejím znakům, ale i výzvám, které ženu potkávají, aby se v této síle plně ukotvila.

V rámci setkání si na vlastní kůži prožijete vaši nezlomnou sílu, sáhnete si každá svým vlastním tempem na zdroje vnitřní síly, které vám pomáhají zvládat všechno, čemu jste v životě vystavena čelit.

Je více než pravděpodobné, že si během víkendu vyřešíte určitou záležitost, která vás o tuto sílu připravuje, či naopak najdete způsob, jak přivítat změnu, která vám, jako ženě, velmi pomůže.

Půjde především o to, abyste se uvolnily a dokázaly plně prožít sílu momentů, kdy jste to skutečně Vy sama; Vy ve své autentické síle. Během společného setkání se můžete těšit na vedené meditace, inspiraci formou společného sdílení a samozřejmě teoretických pasáží k pojmenování si vnitřních procesů.


Žena ve své síle 

TERMÍN: 23. - 25. července 2021

10 míst volných

Téma je zaměřené na sebepoznání, pochopení souvislostí v životě, procítění vlastní síly a na manifestaci ženské síly z pohledu mužského a ženského principu.Časový plán:

začátek v pátek 18,00 - 20,00 h. , sobota 10,00 - 17,00 hodin, konec v neděli 10,00 - 16,00 hodin

Cena: 3 555 Kč*  (původní cena 3 999 Kč)

*cena je bez ubytování

Kapacita: 10 žen

S sebou si přibalte polštářek, deku a karimatku pro vedené meditace a samozřejmě dobrou náladu.


Velmi se těším na další silné ženy.

Veronika


PROSÍM, BERTE V POTAZ NÁSLEDUJÍCÍ:


Kurz není vhodný pro ženy, které jsou v pravidelné péči psychologa, psychiatra a berou jakoukoli medikaci na předpis po psychické stránce.

Dle nařízení vlády je nutné předložit ověření o bezinfekčnosti v podobě negativního testu na Covid-19, potvrzení o očkování nebo dokladu o prodělání Covid-19.


Kde se potkáme?

BENEŠOV u Prahy

Potkáme se v hotelu, který je posazen v historické části města Benešov a patří mezi prvotřídní designové hotely Středočeského kraje. V rámci pobytu budete mít možnost relaxovat v privátní sauně v rámci ceny ubytování, a pokud byste chtěly svoje tělo nechat hýčkat masáží, lze si objednat i tento luxus. V průběhu času je ideální možnost navštívit krásné prostředí zámku Konopiště, a to včetně úchvatné zámecké zahrady.

***

Ubytování: zvýhodněná cena 1 920 Kč / dvoulůžkový pokoj se snídaní / 1 noc

Pokud se přihlásíte samostatně, lze po domluvě sdílet pokoj s jinou ženou. Cena dvoulůžkového pokoje při obsazení 1 osobou je 1 700 Kč / 1 noc se snídaní. Cena pokoje při obsazení 2 osob je 1 920 Kč / 1 noc se snídaní (960 Kč / 1 osoba).

Adresa: Bellevue Design Butique hotel, Na Karlově 97, Benešov, 256 01


Reference k víkendovému pobytu

* Nádherné prostředí jen dokresloval úžasný zážitek, kterým bylo poznání paní Veroniky spolu s dalšími ženami skupiny. Profesionální přístup Veroniky vedl celou skupinu k uvědomování si sebe sama, své obrovské síly, k pochopení důležitosti své vlastní osobnosti a k obrovskému sepětí celé skupiny. Nejkrásnějším zážitkem pro mě byla schopnost individuálního empatického přístupu ke každé z nás. Měla jsem od začátku pocit, že jsem konečně "doma". Seminář mi dal obrovskou sílu zvládnout nadcházející vykročení do nového života. Děkuji . Ivana

* Krásný a obohacující víkend plný moudrosti, lásky, emocí, pokory, intuice a uvědomění. Vnímání a plynutí ženského přístupu a sebe jako ženy. Děkuji za něj. Helena

* Dříve bych řekla, že na sobě pořád pracuji, ale už to vidím jinak, to není práce ... práce je dřina ... já teď žiju obrovskou radostí, jak vše do sebe zapadá jak puzzle. Opravdu jsem o tom víkendu našla, co jsem hledala, a těším se z každé vteřiny na vše nové. Hana

* Ráda bych touto cestou poděkovala za výjimečný víkend Žena ve své síle . Bylo to pro mne hodně silné, obohacující a ženy, které dorazily, byly naprosto úžasné!!! Vy jste bohyně, která je velmi chápající, vzdělaná a citlivá❣️ Seminář doporučuji všem ženám, které hledají naději, porozumění, cestu, kam a kudy se vydat, jak pochopit samu sebe. Věra


Rezervační formulář