Žena ve své síle

Víkendový pobyt

V rámci našeho setkání se zaměříme na sebepoznání, pochopení souvislostí v životě a procítění ženské autentické síly.  

Celý víkend se ponese nejen v duchu ženské síly. Pozornost bude věnována autentické ženské síle, jejím znakům i výzvám, které ženu potkávají, aby se v této síle plně ukotvila.

Na vlastní kůži prožijete vaši nezlomnou sílu, sáhnete si každá svým vlastním tempem na zdroje vnitřní síly, které vám pomáhají zvládat všechno, čemu jste v životě vystavena čelit.

Je více než pravděpodobné, že si během víkendu  vyřešíte určitou záležitost, která vás o tuto sílu připravuje, či naopak najdete způsob, jak přivítat změnu, která vám v aktuální situaci velmi pomůže.

Půjde především o to, abyste se uvolnily a dokázaly plně prožít sílu momentů, kdy jste to skutečně Vy sama; Vy ve své autentické síle. 

Během programu se můžete těšit i na vedené meditace.


Program je profesionálně vedený formou životního koučinku a mentorinku s prvky neurolingvistického programování. 


TERMÍN: 18. - 20. března 2022

ČAS: začátek v pátek 18,00 - 20,00 hodin, sobota 10,00 - 17,00 hodin, neděle 10,00 - 16,00 hodin

CENA: 3 777 Kč (cena je bez ubytování)

KAPACITA: 11 žen


PROSÍM, BERTE V POTAZ NÁSLEDUJÍCÍ:


Program není vhodný pro ženy, které jsou v pravidelné péči psychologa, psychiatra a berou jakoukoli medikaci na předpis po psychické stránce.


Kde se sejdeme? 

Benešově u Prahy

Potkáme se v hotelu, který je posazen v historické části města Benešov a patří mezi prvotřídní designové hotely Středočeského kraje. V rámci pobytu budete mít možnost relaxovat v privátní sauně v rámci ceny ubytování, a pokud byste chtěly svoje tělo nechat hýčkat masáží, lze si objednat i tento luxus. V průběhu času je ideální možnost navštívit krásné prostředí zámku Konopiště, a to včetně úchvatné zámecké zahrady.

***

Ubytování: zvýhodněná cena 1 920 Kč / dvoulůžkový pokoj se snídaní / 1 noc

Cena dvoulůžkového pokoje při obsazení 1 osobou je 1 700 Kč / 1 noc se snídaní. 

Pokud se přihlásíte samostatně, lze po domluvě sdílet pokoj s jinou ženou. 

Cena pokoje při obsazení 2 osob je 960 Kč / 1 noc se snídaní pro 1 osobu.

Adresa: Bellevue Design Butique hotel, Na Karlově 97, Benešov, 256 01


Reference k víkendovému pobytu 

Žena ve své síle

* Nádherné prostředí jen dokresloval úžasný zážitek, kterým bylo poznání paní Veroniky spolu s dalšími ženami skupiny. Profesionální přístup Veroniky vedl celou skupinu k uvědomování si sebe sama, své obrovské síly, k pochopení důležitosti své vlastní osobnosti a k obrovskému sepětí celé skupiny. Nejkrásnějším zážitkem pro mě byla schopnost individuálního empatického přístupu ke každé z nás. Měla jsem od začátku pocit, že jsem konečně "doma". Seminář mi dal obrovskou sílu zvládnout nadcházející vykročení do nového života. Děkuji . Ivana

* Krásný a obohacující víkend plný moudrosti, lásky, emocí, pokory, intuice a uvědomění. Vnímání a plynutí ženského přístupu a sebe jako ženy. Děkuji za něj. Helena

* Dříve bych řekla, že na sobě pořád pracuji, ale už to vidím jinak, to není práce ... práce je dřina ... já teď žiju obrovskou radostí, jak vše do sebe zapadá jak puzzle. Opravdu jsem o tom víkendu našla, co jsem hledala, a těším se z každé vteřiny na vše nové. Hanka

* Ráda bych touto cestou poděkovala za výjimečný víkend Žena ve své síle . Bylo to pro mne hodně silné, obohacující a ženy, které dorazily, byly naprosto úžasné!!! Vy jste bohyně, která je velmi chápající, vzdělaná a citlivá.❣️ Seminář doporučuji všem ženám, které hledají naději, porozumění, cestu, kam a kudy se vydat, jak pochopit samu sebe. Věrka