Transformační karty - 78 karet + výkladová kniha

Transformační karty jsou smysluplnou podporou v rámci procesu osobní transformace. Vizuálně jsou vytvořeny tak, aby probouzely schopnost intuitivního vedení a aktivovaly osobní potenciál v souvislosti s požadovaným posunem.

Rozměr karet: 88 x 126 mm 

599 Kč 699 Kč
Please select variants first

Pravdou je, že veškeré odpovědi na naše otázky nosíme ve svém nitru. My sami víme nejlépe, jak vyřešit situace, které si žádají naši pozornost, a s adekvátním způsobem zvládnout i vnitřní proměnu.
Sada transformačních karet je unikátní díky svému designovému i praktickému pojetí. Texty pomohou nastínit situaci, obrázek aktivuje představivost a otevřené otázky probouzejí kreativitu - tzn. intuitivní vedení. Každá karta má potenciál podpory.

Karty jsou rozděleny do 5 oblastí: fialová - vědomí života, růžová - city, hnědá - intuice, zelená - finance, oranžová - myšlenky.

Věřím, že karty naplní své poselství a stanou se smysluplnou podporou ve Vašem životě.

Veronika


Zpětné vazby k sadě Transformačních karet: 

💜 Při jejich prohlížení jsem plakala, jsou totiž přenádherné a jde z nich naprosto úžasná energie. - Michaela

💜 Karty jsou překrásné. Moc se vám povedly. A kdybyste cítila to, co já, tak by vám bylo jasné, že mě k nim vedla vyšší síla. Vibrovaly mi ruce při míchání a souznily se sebou celou. - Zuzka

💜 Když jsem je držela v ruce, plakala jsem ... Ještě úplně nevím, co přesně pro mě znamenají, ale určitě něco velkého. :-) - Alena

💜 Jsou jedinečné. - Simona