Náramek z ametystu 8mm triangl

Vyprodáno

Ametystový přírodní náramek - triangl

Velikost kuliček na náramku cca: 8 mm

Velikost náramku: univerzální - přibližná obvodová délka: 18 cm

Náramek je částečně roztažitelný a pružný.  

299 Kč 399 Kč

Kámen ametyst patří do nejvyššího centra energie (7. čakra). Je kamenem čistoty ducha a meditace, působí jako spojnice duše a duchovna. Pomáhá objevovat lásku, pokoru a nezištnost.

Pomáhá otevírat duchovní a mimo smyslové vnímání, soustředění na jasnovidectví, pomáhá překonat žal při ztrátě milované osoby, podporuje intuici, vize a snění. Chrání před účinkem alkoholu, je kamenem čistoty a posiluje věrnost a emocionální lásku, stabilitu a nezávislost. Ochraňuje před negativním působením jiných lidí takovou formou, že promění psychický útok na lásku. 

Ametyst je symbolem vnitřní čistoty, obětavosti, nezištnosti a duchovní lásky. Nastoluje smysl pro spravedlnost a čestnost. Jeho energie nám dává odvahu zbavit se starých návyků, představ a emocí a nahradit je novými, lepšími. Je velmi nápomocný při zbavování se závislosti na alkoholu a drogách. 

Umožňuje podívat se na vše z nadhledu, bez velkých emocí. Pomáhá při dobrém spánku, uklidňuje hyperaktivní jedince. Také pomáhá zapamatovat si sny a správně jim porozumět. Zahání hněv, strach, negativní vlastnosti, zmírňuje duševní napětí, zklidňuje spánek. Je vhodný při neurózách a halucinacích. 

Ametyst je mimořádně blahodárný pro mysl, kterou dokáže podle potřeby uklidnit i povzbudit.