Tvoje sny nemají záruční dobu

04.07.2023

Tvoje sny nemají žádnou "záruční" dobu. Jsou tu pořád... Občas ti proplují myslí, občas si povzdychneš, co kdyby... Ale jsou tu, jsou stále ve tvém srdci a sálají jiskrou po zažehnutí, aby se mohly zrodit ve tvé realitě každodenního bytí. 

Pamatuj, že věk nebo podmínky na ně nemají žádný vliv. Čas je iluze, tomu můžeš věřit. Existuje toliko případů lidské odvahy a vůle, co dokázaly doslova prolomit strnulost v uvažování nad změnami v životě, prorazit hráze vnitřních bariér a s divokostí sobě vlastní vpluly do života svého tvůrce. 

Nedopusť, aby tě zklamání z minulosti okrádalo o chuť otevřít se novým začátkům a plnit si svoje sny.

Limity jsou pouze výplodem pohodlné mysli, zlomeného srdce či unavené duše. Možná jsou i dokonce součástí cesty, kdy se hojí bolest, rodí se odvaha a posiluje vůle. To proto se říká, že všechno má svůj čas a smysl, což pochopíš, když se pohneš z místa a ohlédneš se zpět.

Jaký je tvůj sen? O čem v hloubi svojí duše sníš?

Sny jsou zde proto, aby se plnily. Nedovol nikomu, ale ani sobě, připravit se o svoje sny. Protože plnit si sny je synonymum štěstí, lásky a radosti v životě. Plnit si sny je smyslem života, a jakmile se svých snů vzdáš, začneš přežívat v podmínkách, které tě dříve nebo později začnou dusit… Pak to stejně uděláš, protože ve výsledku bolí více výčitky než krok do neznáma. 

Má drahá, plň si svoje sny z čisté lásky ke svému životu. Úryvek z knihy DENÍK ŠTĚSTÍ