ŽENSKÉ SEBEVĚDOMÍ

Ženské sebevědomí má mnoho aspektů, které utvářejí jedinečný obraz každé ženy. Jak zvýšit úroveň sebevědomí je otázka, která probleskla hlavou snad každé ženě. Jaká tajemství ukrývá dávná archetypální síla ženské krásy a sebevědomí? To bude námětem společného setkání.

Dostanete ideální šanci, jak se začít mít více ráda taková, jaká jste. Objevíte svoje vlastní zdroje ženské krásy, které máte nadělené do vínku, a díky danému poznání objevíte, jak posilovat pocit svobody a vnitřní harmonie. Celý den vás bude průběžně směřovat k intuitivnímu vedení a ženskosti ve vašem autentickém pojetí.

Náplň kurzu:
• Mýty a pravdy o ženském sebevědomí.
• Archetypální síla ženskosti.
• Role ženy.
• Jak posílit ženskost.
• Co pomáhá na cestě zdravého sebevědomí.
• Součástí kurzu budou i 2 vedené meditace.Co vám kurz přinese?


Kdy se potkáme?

22. května 2021

Časový plán:

 sobota 10,00 - 18,00 hodin

Cena: 1 600 Kč (původní cena 1 777 Kč)

Kapacita: 9 žen

S sebou si přibalte polštářek, deku a karimatku pro vedené meditace a samozřejmě dobrou náladu.

Velmi se těším na další silné ženy.

Veronika


Kde se potkáme?

BENEŠOV u Prahy

Potkáme se v hotelu, který je posazen v historické části města Benešov a patří mezi prvotřídní designové hotely Středočeského kraje. V rámci pobytu budete mít možnost relaxovat v privátní sauně v rámci ceny ubytování, a pokud byste chtěly svoje tělo nechat hýčkat masáží, lze si objednat i tento luxus. V průběhu času je ideální možnost navštívit krásné prostředí zámku Konopiště, a to včetně úchvatné zámecké zahrady.

***

Ubytování: zvýhodněná cena 1 920 Kč / dvoulůžkový pokoj se snídaní / 1 noc

Pokud se přihlásíte samostatně, lze po domluvě sdílet pokoj s jinou ženou. Cena dvoulůžkového pokoje při obsazení 1 osobou je 1 700 Kč / 1 noc se snídaní. Cena pokoje při obsazení 2 osob je 1 920 Kč / 1 noc se snídaní (960 Kč / 1 osoba).

Adresa: Bellevue Design Butique hotel, Na Karlově 97, Benešov, 256 01


Rezervační formulář