Žena ve své síle

On-line program

V rámci tohoto 6-ti měsíčního programu se zaměříme na sebepoznání, pochopení souvislostí v životě a procítění vlastní síly a na manifestaci ženské autentické síly.  

Celý program se ponese v duchu ženské síly. Pozornost bude věnována autentické ženské síle, jejím znakům, ale i výzvám, které ženu potkávají, aby se v této síle plně ukotvila.

Na vlastní kůži prožijete vaši nezlomnou sílu, sáhnete si každá svým vlastním tempem na zdroje vnitřní síly, které vám pomáhají zvládat všechno, čemu jste v životě vystavena čelit.

Je více než pravděpodobné, že si během on-line programu vyřešíte určitou záležitost, která vás o tuto sílu připravuje, či naopak najdete způsob, jak přivítat změnu, která vám, jako ženě, velmi pomůže.

Půjde především o to, abyste se uvolnily a dokázaly plně prožít sílu momentů, kdy jste to skutečně Vy sama; Vy ve své autentické síle. 

Během programu se můžete těšit na vedené meditace.


TERMÍN: období novoluní, které je zdrojem nových začátků 

ČAS: vždy v pondělí od 19:00 do 20:30 hodin

3.1., 31.1., 28.2., 28.3., 2.5., 30.5. 2022 

CENA: 1 777 Kč (původní cena 1 999 Kč)

(9 hodin poznání, uvědomění a inspirace)


PROSÍM, BERTE V POTAZ NÁSLEDUJÍCÍ:


Program není vhodný pro ženy, které jsou v pravidelné péči psychologa, psychiatra a berou jakoukoli medikaci na předpis po psychické stránce.


Reference k víkendovému pobytu 

Žena ve své síle

* Nádherné prostředí jen dokresloval úžasný zážitek, kterým bylo poznání paní Veroniky spolu s dalšími ženami skupiny. Profesionální přístup Veroniky vedl celou skupinu k uvědomování si sebe sama, své obrovské síly, k pochopení důležitosti své vlastní osobnosti a k obrovskému sepětí celé skupiny. Nejkrásnějším zážitkem pro mě byla schopnost individuálního empatického přístupu ke každé z nás. Měla jsem od začátku pocit, že jsem konečně "doma". Seminář mi dal obrovskou sílu zvládnout nadcházející vykročení do nového života. Děkuji . Ivana

* Krásný a obohacující víkend plný moudrosti, lásky, emocí, pokory, intuice a uvědomění. Vnímání a plynutí ženského přístupu a sebe jako ženy. Děkuji za něj. Helena

* Dříve bych řekla, že na sobě pořád pracuji, ale už to vidím jinak, to není práce ... práce je dřina ... já teď žiju obrovskou radostí, jak vše do sebe zapadá jak puzzle. Opravdu jsem o tom víkendu našla, co jsem hledala, a těším se z každé vteřiny na vše nové. Hanka

* Ráda bych touto cestou poděkovala za výjimečný víkend Žena ve své síle . Bylo to pro mne hodně silné, obohacující a ženy, které dorazily, byly naprosto úžasné!!! Vy jste bohyně, která je velmi chápající, vzdělaná a citlivá.❣️ Seminář doporučuji všem ženám, které hledají naději, porozumění, cestu, kam a kudy se vydat, jak pochopit samu sebe. Věrka