Vnitřní dítě

On-line program

V rámci tohoto 6-ti měsíčního programu se zaměříme na uzdravení vnitřního dítěte. Bude se léčit dětství a vztahy s rodiči. 

V průběhu programu se budeme zaměřovat na uzdravení vzpomínek na dětství. Kvalita prožitku dětství určuje to, jak člověk v dospělosti je schopný prožívat radost a lehkost v životě. Část vnitřního dítěte je v psychologii velmi důležité téma, abychom dokázali uchopit pocit štěstí v životě. 

Budeme se zabývat i léčení vztahů s rodiči, zvlášť s matkou a otcem, jež nám v období dětství byli významnými vzory a mnoho lidí v průběhu života má nevědomou nápodobu toho, co mu bylo vtištěno od rodičů v průběhu raného dětství. Toto vše se bude léčit a přepisovat. 


TERMÍN: období po úplňku, v průběhu kterého se propouští vše staré a neužitečné

ČAS: vždy v pondělí od 19:00 do 20:40 hodin

24.1., 21.2., 21.3., 25.4., 23.5., 20.6. 2022 

CENA: 1 999 Kč 


Jak bude vše probíhat?

Vaše účast je stvrzena platbou. V každý jednotlivý den konání on-line programu Vám přijde webový odkaz, kde se připojíte. Jestli budete sledovat z notebooku, tabletu či mobilu, je na Vašem zvážení.

Doporučím Vám si skutečně udělat čas, neboť se bude jednat o on-line přenos bez záznamu.


PROSÍM, BERTE V POTAZ NÁSLEDUJÍCÍ:

Program není vhodný pro ženy, které jsou v pravidelné péči psychologa, psychiatra a berou jakoukoli medikaci na předpis po psychické stránce.