Vědomá a podvědomá komunikace

On-line webinář

Způsob jednání je založen na dlouhodobých návycích a změna vyžaduje vůli a úsilí. Pravda je, že se lidé mohou změnit. Můžeme změnit, na cokoliv se zaměříme. Instantní řešení jsou krátkodobými náplastmi tzv. se snažit, dočasně vystoupit z komfortní zóny, a pak se zase vrátit do vlastního bezpečí. Poznání sebe sama a zdravá sebereflexe jsou dlouhodobého charakteru a obrovským krokem vpřed.

Vědomá komunikace je koktejlem dovedností, jak utvářet ve svém životě jasnost a lehkost, jak předcházet nedorozumění a mylným domněnkám a jak být spokojený sám / sama se sebou. S tímto uvědoměním dokážeme lépe vyjádřit to, oč nám skutečně jde, nikoliv to, co za nás podvědomá mysl říká v meziřádcích. A to platí i naopak v interakci s druhými. Lépe rozumíme, ale i lépe čteme mezi řádky, o co skutečně v komunikaci jde a tím pádem jsme schopni jasně reagovat.


Pojďme si přiblížit, proč byste se měli připojit na tento webinář. 

Komu je webinář určen:

- tomu, kdo chce zapracovat na sebevyjádření
- tomu, kdo má pocit, že ztrácí nit v dialozích či diskuzích
- tomu, kdo je často přesvědčen, aniž by souhlasil
- tomu, kdo je neustále na pochybách o svém jednání

Co Vám webinář přinese:

- jak "mluvit", když o něco jde
- jak přizpůsobit svůj projev stresovým situacím
- přesvědčivě argumentovat
- lepší pocit z interakce s okolím


Kdy: 18.4.2022

Čas: 18,00 - 19,15 hodin

Jak: On-line formou, kdy Vám v den konání bude zaslán odkaz.

Cena: 399 Kč

Moje webináře jsou bez záznamu, a proto doporučuji udělat si čas sami pro sebe, abyste mohli načerpat v "live verzi" co možná nejvíce informací, jak měnit svůj život k lepšímu. Pokud si webinář necháte ujít, nevzniká jakýkoli nárok na vrácení platby či jiné materiály.

Těším se na Vás!

Veronika


Závěr webináře bude v podobě vedené meditace na téma hlubokého zklidnění, pak se plynule rozloučíme. 


Jak bude vše probíhat?

Vaše účast je stvrzena platbou. V den konání webináře Vám přijde webový odkaz, kde se připojíte. Jestli budete sledovat z notebooku, tabletu či mobilu, je na Vašem zvážení. Webinář budete moci pohodlně sledovat ve webovém prohlížeči.

Doporučím Vám si skutečně udělat čas, neboť se bude jednat o on-line přenos bez záznamu.