Síla ženy z pohledu ženského a mužského principu osobnosti

Life coaching

V rámci našeho setkání se zaměříme na sebepoznání, pochopení souvislostí v životě a procítění ženské autentické síly z pohledu ženského a mužského principu. Budeme se věnovat charakteristikám těchto dvou významných elementů naší osobnosti. Povíme si, co má za úkol ženský princip a co mužský princip. 

Pozornost bude věnována autentické ženské síle, jejím znakům i výzvám, které ženu potkávají, aby se v této síle plně ukotvila. Poznáte, jak vnitřní sílu objevovat, poznávat a budovat. Naopak se dozvíte, jak měnit zažité vzorce, kterými jdete sama proti sobě, čímž se o vnitřní sílu spíše připravujete, než abyste ji budovala. 

Na vlastní kůži prožijete Vaši nezlomnou sílu, sáhnete si svým vlastním tempem na zdroje vnitřní síly, které vám pomáhají zvládat všechno, čemu jste v životě vystavena čelit.  Je více než pravděpodobné, že si během společného setkání vyřešíte určitou záležitost, která Vás o vnitřní sílu připravuje, či naopak najdete způsob, jak přivítat změnu, která vám v aktuální situaci velmi pomůže.

Půjde především o to, abyste se uvolnila a dokázala plně prožít sílu momentů, kdy jste to skutečně Vy sama; Vy ve své autentické síle. Zjistíte, jakým způsobem fungujete v práci, doma, s přáteli, ale i to, jaká je autentická esence Vás samotné. Objevíte autentickou sílu sebe sama, na základě které začnete v životě více plynout a vnímat vyšší pocit svobody.

Harmonie mezi ženským a mužským principem vede ženu do své zralé síly. 


Kurz je vedený formou životního koučinku a mentorinku s prvky neurolingvistického programování. 


TERMÍN: 24. září 2022

ČAS: 10,00 - 18,00 hodin

CENA: 2 222 Kč (původní cena 2 500 Kč)

KAPACITA: vyprodáno


Toto téma je mojí srdeční záležitostí a osobně jej považuji za jeden z nejlepších nástrojů osobní evoluce v rámci sebepoznání. 

Co Vám kurz objasní? 

🌱 Rozpoznáte svoji autentickou sílu. 

 🌱 Pochopíte svoje nastavení v partnerství, práci i v tom, co Vás láká, baví a proč. 

🌱 Dokážete uchopit svoji sílu a přestat jít sama proti sobě. 

🌱 Pojmenujete si životní nastavení a jak plnit vnitřní pohár spokojenosti. 

🌱 Život nebere jiných rozměrů a dostaví se blahodárná úleva díky pochopení sebe sama.


Ženy odcházejí z mých kurzů odpočaté, rozjasněné a plné dojmů z prožitkových částí. Obzvlášt obohacující je vzájemná důvěra a podpora v rámci skupiny stejně naladěných žen.

Těším se na Vás.

Veronika 


PROSÍM, BERTE V POTAZ NÁSLEDUJÍCÍ:

Kurz není vhodný pro ženy, které jsou v pravidelné péči psychologa, psychiatra a berou jakoukoli medikaci na předpis po psychické stránce.


Kde se sejdeme? 

Potkáme se v podkrovním prostorech hotelu, který je posazen v historické části města Benešov a patří mezi prvotřídní designové hotely Středočeského kraje. 

Adresa: Bellevue Design Butique hotel, Na Karlově 97, Benešov, 256 01 


Storno podmínky: 

100% refundace v případě zrušení Vaši účasti 30 dnů před začátkem kurzu. V případě, že zrušíte svoji účast méně jak 30 dnů před konáním kurzu, platba je nevratná. 

V případě, že zrušíte svoji účast a v rámci platby bude dárek v on-line či fyzické podobě, bude Vám cena dárku odečtena z platby určené k refundaci. Toto se vztahuje i právu pořadatele přesunout termín, který nebude Vámi akceptován, i v tomto případě, pokud bude dárek již odeslán, Vám jeho cena bude odečtena z částky určené k refundaci.