Splněný sen na Zanzibaru

Pobytový zájezd na 12 dní / 9 nocí včetně 3 kurzů na téma Žena ve své síle

25. 9. - 6. 10. 2022

Nechte se hýčkat v luxusním 5* hotelu přímo u moře v exotickém prostředí na Zanzibaru. Bude to 12 denní pobyt s tematickými celky na téma Žena ve své síle v celkové délce 10,5 hodin rozdělených do 3 okruhů.

Čas splněných přání na vysněném ostrově z pohádek tisíce a jedné noci včetně oblíbeného kurzu je na dosah. 


Informace o hotelu

Sea Cliff Resort & Spa 5* 

Sea Cliff Resort and Spa nabízí klid, mír a krásu s ubytováním v bujných tropických voňavých zahradách, jiskřivých nekonečných bazénech, rozmanité kuchyni s pozorným a ochotným personálem. Salonky, restaurace, bary a rekreační oblast nabízí panoramatický výhled na Indický oceán. Užijete si snídani s výhledem na oceán, večeři pod hvězdami a západy slunce na molu nebo na vlastním soukromém balkoně. Díky řadě aktivit a výletů budou vaše dny zaručeně plné slunce, moře a uznání za bohatou historii Zanzibaru. Zanzibar je jedinečná destinace plná historie a charakteru, krásných pláží, nádherných výhledů, barev, vůní, různých zážitků a úžasných lidí. Těšíme se, že vás přivítáme na tomto exotickém ostrově.

Střechy makuti a zářící arabské věže luxusního Sea Cliff Resort and Spa na útesu s výhledem na Indický oceán tvoří exotickou kulisu pro cestovatele, kteří se těší na útěk do tropické krásy východní Afriky. Tento luxusní hotel je uhnízděný na severo-západním pobřeží Zanzibaru, pouhých dvacet pět minut od historického kouzla Stone Town. Je známo, že návštěvníci Sea Cliff začnou relaxovat, jakmile zavítají v tomto klínu luxusu. Přirozené barevné schéma hotelu v krémové a zlaté doplňuje starožitný nábytek, který odráží starověkou historii ostrova.


Informace ke kurzům

Můžete se těšit celkem na 10,5 hodin velmi příjemného a skutečně nevšedního prožitku kurzu na téma Žena ve své síle. Celkový okruh bude rozdělen do 3 dnů, a to tak, abychom si užily nejen vzájemnou inspiraci, ale i neopakovatelné momenty na ostrově pohádek tisíce a jedné noci. Náplní kurzů bude teorie i prožitek, díky praktickým cvičením formou životního koučinku, která si jistě užijete.  

1. téma: Alchymie štěstí

Během tohoto tématu si povíme, na základě jakých principů se plní sny, a tudíž prožitek štěstí a radosti v životě.  Výhodou bude, že v tu dobu budete fakticky jeden svůj sen plně  žít, to znamená, že budete moci čerpat z aktuální a reálné zkušenosti prožitku štěstí a radosti v životě. Toto vám pomůže rozpoznat alchymii schopností, díky které si splníte, po čem toužíte. 

2. téma: Síla ženy z pohledu ženského a mužského principu

Během tohoto tématu se zaměříme na pochopení souvislostí v životě a procítění ženské autentické síly z pohledu ženského a mužského principu. Budeme se věnovat charakteristikám těchto dvou významných elementů naší osobnosti. Povíme si, co má za úkol ženský princip a co mužský princip. Obzvlášť zajímavé to bude pohledem na partnerskou oblast, to bude lahůdka.   

3. téma: Žena ve své síle

Toto téma završí celkové poznání a ukotví vás ve vaší plné síle. Povíme si o cyklech života, a jak spolu všechno souvisí. Rozklíčujete potenciál změny ve vašem života a věřím, že se se vším poznáním vrátíte domů zregenerovaná, odpočatá, klidná, ukotvená, a především s vědomím správnosti ve vašem životě. 


Cena: 55 000 Kč / 2 222 Eur (platí vždy aktuální kurz)

Platba je rozdělena na 2 splátky: záloha ve výši 28 000 Kč / 1 131 Eur splatná při rezervaci do 30. června, doplatek 27 000 Kč / 1 091 Eur splatný 30 dnů před odletem 

Tato cena je platná do 30. června při minimální obsazenosti 6 osob, poté se cena navýší cca o 8 - 10 000 Kč vlivem nárůstu ceny letenky. Do konce června máme velmi výhodnou cenu letenky. 

V případě dotazů mě, prosím, kontaktujte na e-mailu: veronika@intuitivnivedeni.cz


Cena obsahuje:

* Sdílený 2lůžkový pokoj typu Superior s výhledem na oceán

* Stravování formou polopenze

* Mezistátní letenku s Emirates, třída economy (odlet z Prahy)

* Místní daně a poplatky související s pobytem

* Privátní transfer z/na letiště na Zanzibaru

* Česky hovořící delegát na letišti po příletu a při odletu (po zbytek pobytu budu o vás pečovat já osobně)


Cena neobsahuje: 

* Příplatek ve výši 16 800 Kč za samostatný pokoj

* Cestovní pojištění (od 117 Kč/den/osoba)

* Vstupní vízum ve výši 50 USD/osoba (vyřizuje se na místě)

* Výdaje na PCR testování

* Osobní výdaje nad rámec ubytování a stravování formou polopenze určené hotelem

* Fakultativní výlety, které se nechají objednat po příletu u delegátky na hotelu.


POZNÁMKA: Na Zanzibar není požadované očkování na COVID-19. Aktuální podmínky pro vstup je PCR test. Vše bude nutné si prověřit těsně před odletem na stránkách zde.

Celý zájezd je organizovaný s prověřenou cestovní agenturou s působností na trhu od roku 2005.


REZERVAČNÍ FORMULÁŘ