Partnerství

On-line program

V rámci tohoto 6-ti měsíčního programu se zaměříme na harmonizaci oblasti partnerství. Připojit se může úplně každý, kdo stojí o to, aby se dozvěděl více, jak posílit partnerský vztah. 

Jakýkoli vztah je především o nás samotných. Pokud neznáme sami sebe, je těžké nacházet harmonii v partnerství. Je dobré vědět, co nechceme, ovšem důležitější je vědět, jaký vztah vlastně chceme žít. Kdo to je, kdo nás udělá šťastnými? 

Vztah je o dvou samostatných jednotkách, které tvoří celek. Jak to dělají ty páry, kterým celek funguje dokonale? Jaké vyšší zákony ovlivňují tento chod a plynulost ve vztahu? 

Láska ve vztahu je křehká nevinnost uložená v srdci obou partnerů. Vše má svůj vývoj. I láska se vyvíjí a v každém dalším období žádá svou vlastní výživu. Bez péče nic nevydrží. S ohledem na fakt, že partnerství nám dává tolik, měli bychom věnovat pozornost o jeho péči.


Co vám program přinese? 

  • Klíčové informace, na základě čeho jsou k sobě přitahováni partneři a co změnit, abyste byli spokojení. 
  • Velmi důležité sebepoznání, bez kterého to nejde, aby jakýkoli vztah fungoval. 
  • Řekneme si rozdíly mezi karmickým partnerem, vztahem se spřízněnou duší a životním partnerem.  
  • Poznáte a rozklíčujete, jaké máte "vlastně" nastavení vůči partnerství. 
  • Závěr programu vám pomůže pojmenovat si vizi, co a jak vlastně udělat či změnit, abyste dokázali získané poznání i zrealizovat a spočinout ve šťastném partnerství. 

TERMÍN: období úplňku, v průběhu kterého se propouští vše staré a neužitečné 

ČAS: vždy v pondělí od 19:00 do 20:30 hodin

17.1., 14.2., 14.3., 18.4., 16.5., 13.6. 2022 

CENA: 1 777 Kč (původní cena 1 999 Kč)

(9 hodin poznání, uvědomění a inspirace)


Jak bude vše probíhat?

Vaše účast je stvrzena platbou. V každý jednotlivý den konání on-line programu Vám přijde webový odkaz, kde se připojíte. Jestli budete sledovat z notebooku, tabletu či mobilu, je na Vašem zvážení.

Doporučím Vám si skutečně udělat čas, neboť se bude jednat o on-line přenos bez záznamu.


PROSÍM, BERTE V POTAZ NÁSLEDUJÍCÍ:

Program není vhodný pro ženy, které jsou v pravidelné péči psychologa, psychiatra a berou jakoukoli medikaci na předpis po psychické stránce.