ŽIVOTNÍ ENERGIE | 46 karet + výkladová kniha

Sada ŽIVOTNÍ ENERGIE vám pomůže pochopit, jak harmonizovat energetická centra jemnohmotného těla, abyste zvýšili tok životní energie. Vše ve Vesmíru rotuje, točí se a stejným způsobem se točí i jednotlivá energetická centra našich těl. Tato sada vás naučí chápat smysl jednotlivých čakrových center, řekněme orgánů duše, abyste dokázali zvýšit kvalitu života ve všech jeho aspektech. Sada je praktickým průvodcem ke štěstí.

Rozměr karet: 89 x 127 mm 

499 Kč 599 Kč

Karty Vám pomohou rozpoznat bloky, jež Vám brání v prožitku spokojenosti v životě. Ať už chceme, nebo nechceme, je zde významná souvislost s energetickými centry a prožitkem kvality života. Případné bloky je možné odstranit cíleným studiem jednotlivých čaker a následnou prací nebo intuitivním vnímáním těla a následnou prací. Člověk nemusí být vyloženě duchovně zaměřen, aby dokázal rozpoznat, co jeho tělo i duše potřebuje. 

Miluju propojování duchovního a praktického pojetí života, a toto se v sadě Životní energie promítá. Realita s kořením spirituality. 

Ve výkladové knize je popsán širší význam jednotlivých karet i výklad o každém energetickém centru. 

Texty jsem začala psát na Bali, právě na ostrově bohů si přitáhla tato sada moji pozornost. 


Zpětná vazba k sadě


Dobrý den Veroniko, včera mi přišly karty ŽIVOTNÍ ENERGIE. Moc děkuji, jsou krásné. Hned, jak jsem je rozbalila, měla jsem úsměv na tváři. Děkuji. Nikola