Životadárná energie

Přes den v práci, odpoledne zařídit vše potřebné, vyzvednout děti a dovézt je na kroužky, pak domů uvařit, uklidit, vyprat a večer ... jste rádi, že jste. 

Tato sada vám pomůže k uvědomění, jak postupně měnit nejen časový harmonogram, ale především vám dodá energii a sílu, abyste žili naplno i přes ten shon, který máte. 

Sadu si můžete zpestřit i citrínem.

577 Kč
Please select variants first

Součástí sady je skleněný podstavec o velikosti 9,5 x 9,5 x 1,5 cm, který si můžete ozdobit dle vlastních představ, abyste sadě vtisknuli osobitost a třeba i vaše přání, s čím konktrétně vám má pomoci.

Červený jaspis je spojen s kořenovou čakrou, a tudíž uzemněním. Pokud jsme uzemnění, jsme spojení se zdrojem a vzrůstá životní energie. Jaspisu je přezdíván jako Matka kamenů. Rubín je kamenem lásky a životní energie. Dodává sílu a chuť do života tam, kde chybí, a proto vám pomůže se zvyšování lásky k sobě sama. Granát je kamenem se silnou schopností dodávat energii. Přispívá k nabrání nových sil a k jejich obnově. Pročišťuje čakry a dodává jim novou energii, kterou oživuje, čistí a udržuje v rovnováze. Tygří oko přináší svému majiteli integritu osobnosti. Napomáhá při odvaze dosahování cílů a hledání vnitřních zdrojů. Chryzopras poskytuje náhled do nitra věcí a posiluje naději, že vše se srovná. Zvyšuje sebedůvěru v obchodních i osobních věcech. Má uklidňující vliv. Nastoluje rovnováhu mezi ideály a skutečným chováním, což vám pomůže hravě skloubit vše tak, abyste na konci dne cítili spíše radost než únavu.