Žena ve své síle | kurz

V rámci našeho setkání se zaměříme na sebepoznání, pochopení rodové linie a procítění autentické vnitřní síly.

Celý den se ponese v duchu ženské síly. Pozornost bude věnována autenticitě, jejím znakům i výzvám, které ženu potkávají, aby se mohla plně ukotvit ve své síle.

Na vlastní kůži prožijete vaši nezlomnou sílu, sáhnete si svým vlastním tempem na zdroje vnitřní síly, které Vám pomáhají zvládat všechno, čemu jste v životě vystavena čelit.

Je více než pravděpodobné, že si během setkání vyřešíte určitou záležitost, která vás o tuto sílu připravuje, či naopak najdete způsob, jak přivítat změnu, která vám v aktuální situaci velmi pomůže.

Půjde především o to, abyste se uvolnila a dokázala plně prožít sílu momentů, kdy jste to skutečně Vy sama; Vy ve své autentické síle.

3 900 Kč

Termín: 22. června 2024

Čas: 10,00 - 18,00 hodin

Místo: Hotel Sen ****, Malostranská 344, Senohraby, 251 66

Cena: 3 900 Kč 

Kapacita: 15 žen


Potkáme se v hotelu SEN, který je umístěný v pohádkovém regionu Ladův kraj. Tento malebný svazek obcí dostal své jméno podle jedné z největších osobností české kultury, oblíbeného malíře a spisovatele Josefa Lady.

Hotel Sen byl postaven v zámeckém stylu a majitel jej nechal postavit pro svoji milovanou ženu,             a proto jsem pro svoje kurzy zvolila toto kouzelné prostředí. 


PROSÍM, BERTE V POTAZ NÁSLEDUJÍCÍ:

Kurz není vhodný pro ženy, které jsou v pravidelné péči psychologa, psychiatra nebo berou jakoukoli medikaci na předpis po psychické stránce.