Záhněda neopracovaný TOP kvalita - energie ÚLEVY

Vyprodáno

Záhněda přináší úlevu od strachu, zbavuje depresí a navozuje stav emocionálního klidu. Je to vynikající prostředek proti stresu. Pomáhá překonávat obtížné situace a dodává sílu při rozhodování.

Země původu: Brazílie

Rozměr: cca 4 x 3 x 1 cm

Každý kámen se může lišit svou velikostí i tvarem, jedná se o přírodní produkt.

79 Kč

Vlastnosti: Skvěle fungující a velmi účinný kámen, který dokáže neutralizovat protiklad. Potlačuje noční můry a objasňuje význam snů. Zvyšuje soustředěnost a potlačuje komunikační problémy. Neutralizuje negativní vibrace, zahání geopatogenní stres a pohlcuje elektromagnetický smog. Do okolního prostoru přináší pozitivní vibrace.

Léčebné účinky: Podporuje vstřebávání vitamínů a minerálů, potlačuje křeče, odbourává bolesti, posiluje a vyrovnává zádové svalstvo. Účinně odstraňuje bolesti hlavy a migrény. Mírní stres a uklidňuje nervovou soustavu. Velmi dobrý vliv má také na kyčle, nohy a záda. Velmi účinná je také při léčbách spojených s radioaktivitou nebo chemoterapií, jelikož je sama přirozené ozářena od přírody.

Čakry a duchovno: kořen (základní centrum)

Čištění: pod proudem vody nebo v misce s vodou

Nabíjení: na nepřímém slunci položené na drúze křišťálu

Upozornění: minerální kameny v žádném případě nenahrazují lékařskou péči! V případě jakýchkoli obtíží svůj stav konzultujte výhradně se svým lékařem.