VZKAZY V LAHVI | 52 karet

Sada Vzkazy v lahvi obsahuje 52 karet + 1 kartu s vysvětlením, jak se s kartami sžít. 

Sada je plná naděje, podpory a život vítající energie. Navazuje na dávná poselství osudových vzkazů v lahvi, která měla sílu měnit životy. 

Rozměr karet: 75 x 110 mm

449 Kč 499 Kč

Ať už tato poselství byla pravdivou legendou či nadějí vytvořeným bájným příběhem, jedno je jisté, vzkazy této sady jsou tak opravdové jako je život sám. Každý vzkaz, každá karta má pro Vás nachystané velmi příjemné poselství, které vždy náhodně zapadne do mozaiky Vašeho nádherného života. 

Rozměr karet: 75 x 105 mm


Zpětná vazba k sadě Vzkazy v lahvi: 


Myslela jsem, že mě od vás už nic nemůže překvapit ( mám vše ), jak hluboce jsem se mýlila ... Balíček s kartami Vzkazy v lahvi a Gaia tarot jsem si nadělila pod stromeček, tak jsem balíček otevřela až včera večer ... krabička plná bylinek a vůně, co se linula od svíčky, už to samo o sobě, ten pohled na obsah balíčku byl hřejivý jako pohlazení po duši ... ale to nic oproti kartám, milé, něžné, hladivé nejen na dotek, ale přes ten dotek působí i na pocity ... tak pozitivní karty jsem ještě neviděla ... probouzí pocit radosti, naděje, krásy, lehkosti a vyzařují až neskutečné poselství lásky a dobra, promlouvají jasně a srozumitelně, člověk doslova slyší jejich hlas. S úctou a vděčností k Vaší práci, Vlaďka