Smaragd neopracovaný - energie HOJNOSTI

Vyprodáno

Smaragd přitahuje lásku, peníze, štěstí. V partnerství udržuje rovnováhu, věrnost a zklidňuje city, je-li to potřeba. Podporuje přátelství, spojuje nás s přírodou, zvyšuje vnímavost. Posiluje paměť, hojnost a mírní smutek a vztek.

Země původu: Brazílie

Rozměr: cca 5 x 5 x 4,5 cm

Každý kámen se může lišit svou velikostí i tvarem, jedná se o přírodní produkt.

199 Kč 249 Kč

Smaragd je klasifikován jako jeden z tradiční čtveřice drahých kamenů spolu se safírem, rubínem a diamantem. Kolem tohoto nádherného klenotu vznikla celá řada příběhů a historek. Například už staří Inkové a Aztékové považovali smaragd za svatý kámen.

Smaragdy symbolizují nesmrtelnost a víru. Podporují komunikaci a pravdomluvnost a vytvářejí harmonii ve všech aspektech života. V partnerských vztazích podporují domácí štěstí, věrnost a partnerskou citlivost. Podle hinduistických systémů je smaragd symbolem srdeční čakry, která je spjata s intuicí.

Smaragd pomáhá při překonání neštěstí a v takových chvílích se považuje za kámen regenerace, přináší vitalitu, soucit i lásku. Zvyšuje tvořivost, soustředění a sebevědomí.

Smaragd posiluje imunitu, zrak, čistí játra. Zklidňuje nervy a potlačuje infekce. Snižuje horečku, je vhodný při potížích s cukrovkou a krevním tlakem. Oživuje buňky a je vhodný v boji proti stárnutí.

Upozornění: minerální kameny v žádném případě nenahrazují lékařskou péči! V případě jakýchkoli obtíží svůj stav konzultujte výhradně se svým lékařem.