SÍLA ŽENY | Kurz

V rámci našeho setkání se zaměříme na sebepoznání, pochopení souvislostí v životě a procítění ženské autentické síly z pohledu ženského a mužského principu. Budeme se věnovat charakteristikám těchto dvou významných elementů naší osobnosti. Povíme si, co má za úkol ženský princip a co mužský princip.  

Při rezervaci a platbě kurzovného do 15. května získáváte meditaci SEBELÁSKA v hodnotě 299 Kč jako dárek. 

2 500 Kč

Pozornost bude věnována autentické ženské síle, jejím znakům i výzvám, které ženu potkávají, aby se v této síle plně ukotvila. Poznáte, jak vnitřní sílu objevovat, poznávat a budovat. Naopak se dozvíte, jak měnit zažité vzorce, kterými jdete sama proti sobě, čímž se o vnitřní sílu spíše připravujete, než abyste ji budovala.

Na vlastní kůži prožijete Vaši nezlomnou sílu, sáhnete si svým vlastním tempem na zdroje vnitřní síly, které vám pomáhají zvládat všechno, čemu jste v životě vystavena čelit. Je více než pravděpodobné, že si během společného setkání vyřešíte určitou záležitost, která Vás o vnitřní sílu připravuje, či naopak najdete způsob, jak přivítat změnu, která vám v aktuální situaci velmi pomůže.

Půjde především o to, abyste se uvolnila a dokázala plně prožít sílu momentů, kdy jste to skutečně Vy sama; Vy ve své autentické síle. Zjistíte, jakým způsobem fungujete v práci, doma, s přáteli, ale i to, jaká je autentická esence Vás samotné. Objevíte autentickou sílu sebe sama, na základě které začnete v životě více plynout a vnímat vyšší pocit svobody.

Harmonie mezi ženským a mužským principem vede ženu do své zralé síly.

Kurz je vedený formou životního koučinku a mentorinku s prvky neurolingvistického programování.

TERMÍN: 11. června 2022

ČAS: 10,00 - 18,00 hodin

CENA: 2 500 Kč

KAPACITA: 12 žen

Při rezervaci a platbě kurzovného do 15. května získáváte meditaci SEBELÁSKA jako dárek.

PROSÍM, BERTE V POTAZ NÁSLEDUJÍCÍ:

Program není vhodný pro ženy, které jsou v pravidelné péči psychologa, psychiatra a berou jakoukoli medikaci na předpis po psychické stránce.

Kde se sejdeme?

Potkáme se v podkrovním prostorech hotelu, který je posazen v historické části města Benešov a patří mezi prvotřídní designové hotely Středočeského kraje.

Adresa: Bellevue Design Butique hotel, Na Karlově 97, Benešov, 256 01