Sebeláska - 46 karet + výkladová kniha

PŘEDPRODEJ platí do 31. května 2022. 

V rámci předprodeje je podmínkou platba bankovním převodem přijatá do 31. května. Na objednávky na dobírku v předprodeji se nevztahuje zvýhodněná cena, ani dárek. Na dobírku bude možné objednat sadu od 1. června.

Sada bude skladem 1. 8. 2022.

Ke každé sadě v rámci předprodeje bude přibalená i sójová čajová svíčka se 100% přírodními vonnými oleji. 


Zvolte si variantu:

Cena od 399 Kč 555 Kč

Milé dámy,

tato sada vám pomůže prohloubit lásku k vlastnímu já, neboť abychom byly šťastné a spokojené, je nesmírně důležité milovat vlastní já. Žena je zdrojem emocionální pohody, a pokud je spokojená a má se ráda, je spokojená celá rodina.

Sebeláska má nejvyšší frekvenci, která přitahuje vše, po čem toužíme. Témata každé karty utvářejí božskou symfonii rovnováhy, jež vám pomůže pustit lásku tam, kde to váš život aktuálně potřebuje. Kde je lásky dostatek, dostanete potvrzení, že vše je v naprostém pořádku.

RUB KARET je v úchvatném motivu lučních květin, který vystihuje divokou krásu každé ženy. Bílý podklad je čistota lásky k sobě sama a pestrost květin je výrazem výjimečné krásy každé z nás.  


DÁREK V PŘEDPRODEJI

Sójová čajová svíčka v pudrové růžové barvě zdobená zlatým prachem a korunními plátky růže, která otevírá srdeční čakru. Při vykuřování uvolňuje a zjasňuje dobrou náladu, podporuje schopnost vcítění a dobromyslnost, zve k meditaci a modlitbě. Tlumí zlobu, žárlivost a závist. Vůně je jemná; je to směs 100% přírodních éterických olejů a mísí se v ní levandule, bergamot, bílá šalvěj, mandarinka a patchuli.  


Produkty, které si můžete zakoupit se sadou v rámci předprodeje