Rubín v zoisitu - energie SÍLY

Rubín v zoisitu v nás prohlubuje lásku k bližním i k celému světu. Také nám pomáhá přijímat lásku a pozornost. Ulevuje nám v obdobích smutku či po rozchodu s blízkou osobou. Pomáhá zvládnout obtížné životní situace a stresové stavy

Vlastnosti: síla, ochrana, bohatství, odvaha, radost

Země původu: Brazílie

Rozměr: cca 4 x 3,5 x 2 cm

Každý kámen se může lišit svou velikostí i tvarem, jedná se o přírodní produkt.

222 Kč

Rubín je po staletí považován za kámen bohatství i ochrany. Věří se, že jeho sytě rudá barva podněcuje touhu po životě a sexuální aktivitu. V lidových tradicích se udává se, že zahání smutek a negativní myšlení. Rubín mnozí lidé používají jako talisman který má tvořit štít proti všem druhům útoků. Červená barva rubínu představuje sílu a energii. Uvádí se, že pomáhá rovnováze činnosti srdeční čakry.

Využití: Použit jako talisman, udává se, že rubín pomáhá potlačit strach, smutek a negativní myšlení. Je tradičním kamenem, který se do nepaměti používá jako pomoc pro klidný spánek bez nočních můr

Zoisit dle tradic pomáhá v povzbuzení, uvolňuje dávné vzpomínky a pomáhá se s nimi vypořádat. Též prý pomáhá nám překonat sebedestruktivní sklony a a inspiruje nás k tomu, abychom vzali život do vlastních rukou.

Léčebné využití: Rubín v Zoisitu má detoxikační účinky. Dokáže neutralizovat překyselení organizmu a potlačuje záněty. Posiluje imunitní systém a podporuje regeneraci buněk. Léčí srdce, slezinu, slinivku břišní a plíce. Tento kámen zvyšuje plodnost, léčí nemoci vaječníků a varlat. V kombinaci s rubínem zvyšuje potenci.

Upozornění: minerální kameny v žádném případě nenahrazují lékařskou péči! V případě jakýchkoli obtíží svůj stav konzultujte výhradně se svým lékařem.