Rodonit XXL - energie ŠTĚSTÍ

Rodochrozit je kamenem štěstí. Podporuje mezilidské vztahy a pomáhá lidem, kteří se cítí být sami a nemilováni. Pokud potřebujete přinést do svého života a jednání pozitivní ráz, je tento kámen hodný přesně pro vás. 

Rodochrozit přináší do života nezištnou lásku a soucit, Působí blahodárně na srdce a vztahy a přitahuje spřízněné duše. Je kamenem moci a mocné lásky a usnadňuje odpuštění. Vytahuje na povrch emoční křivdy,  vyléčit emoční jizvy a  postoupit kupředu. 

Rodochrozit je vhodný pro každého, kdo chce zvýšit sebevědomí, urovnat emoce, odpustit sobě i druhým a posunout se kupředu.  

Země původu: Peru

Rozměr: 5 x 3,5 x 2 cm

Každý kámen se může lišit tvarem, barvou i lehce rozměrem. Foto je ilustrační. 

269 Kč

Pomáhá nám pochopit, proč se věci dějí zrovna tak a ne jinak a poučit se z překážek, které nám život staví do cesty. Pohlédnout tváří v tvář pravdě není často snadné a právě tento kámen může být pomocníkem při této těžké zkoušce.
Rozvíjí kreativitu a zahání depresi, vnáší světlo do života a napomáhá spontánnímu sebevyjádření. 

Je to silný léčivý kámen, působí hlavně na emoce a problémy s nimi spojené, pomáhá při nízkém sebehodnocení nebo když se lidé cítí nemilovaní. Pomáhá nám pochopit bolest a smířit se s ní a také se vyrovnat s odmítnutím. Povzbuzuje ke kladnému přístupu, rozvíjí kreativitu a pomáhá nám začleňovat do mysli nové informace.  

Léčivé účinky

Rodochrozit působí blahodárně na oběhový systém a ledviny, pomáhá při problémech s otěhotněním. Přináší úlevu při astmatu a migrénách. Zahání deprese a povzbuzuje pozitivní přístup. Přikládejte jej na srdeční čakru vždy, když ztrácíte trpělivost nebo cítíte frustraci a napětí nebo na horní konec páteře pokud máte migrény. Má pozitivní účinky při onemocněních kůže.

Upozornění: minerální kameny v žádném případě nenahrazují lékařskou péči! V případě jakýchkoli obtíží svůj stav konzultujte výhradně se svým lékařem.