Prožívejte opět radost v životě

Pokud zažíváte pocity, že ať děláte, co děláte, všechno je špatně. Můžete se snažit sebevíce, ale nikdo vás nepochválí a výsledky se nedostavují. V těchto chvílích je pochopitelné, že se dostavuje zklamání a rozčarování. 

Tato sada je vhodná v období, kdy potřebujete posílit sebedůvěru a harmonizovat rozčarované pocity, které jsou příčinou frustrace. 

Sadu si můžete zpestřit citrínem a tyrkysem. 

577 Kč
Please select variants first

Součástí sady je skleněný podstavec o velikosti 9,5 x 9,5 x 1,5 cm, který si můžete ozdobit dle vlastních představ, abyste sadě vtisknuli osobitost a třeba i vaše přání, s čím konktrétně vám má pomoci.

Lapis lazuli má schopnost transformovat negativní myšlenky. Pomůže, když si jej budete přikládat na čelo, abyste našli způsob, jak se projevit, abyste začali opět vítat radost v životě. Růženín pomáhá zbavovat se frustrace a nastolovat vnitřní rovnováhu, zvláště je-li nosen v oblasti srdce. Růženín je kámen, který přináší lásku a harmonii do života. Granát je kamenem se silnou schopností dodávat energii. Přispívá k nabrání nových sil a k jejich obnově. Pročišťuje čakry a dodává jim novou energii, kterou oživuje, čistí a udržuje v rovnováze. Červený granát vás dostane jednoduše do formy. Chryzopras poskytuje náhled do nitra věcí a posiluje naději, že vše se srovná. Zvyšuje sebedůvěru v obchodních i osobních věcech. Má uklidňující vliv. Nastoluje rovnováhu mezi ideály a skutečným chováním, což vám pomůže prohlédnout iluze a nastíní cestu k prožitku reálné radosti v životě.  Tygří oko přináší svému majiteli integritu osobnosti. Napomáhá při odvaze dosahování cílů a hledání vnitřních zdrojů.