Obsidián mahagonový

Mahagonový obsidián je kámen, který rezonuje se zemí, a věří se, že díky tomu uzemňuje, chrání a dodává síluTraduje se, že působí svými vibracemi jemněji než černý obsidián. 

Přináší motivaci, sílu, iniciativu a nové podněty. Pomáhá zvládnout urážky, výčitky a hodnocení. Aktivuje intuici, jasnozřivost, včasné rozpoznání příčin možných nehod, a tak nás chrání před jejich následky. 

Symboly: ochrana prostoru a uživatele, harmonizace, uzemnění, podpora léčby, posílení, koncentrace

Země původu: Mexiko

Rozměr: cca 4,5 x 4 x 3,5 cm

Každý kámen se může mírně lišit rozměrem, jedná se o přírodní produkt. 

59 Kč 79 Kč

Mahagonový obsidián odvádí negativní energie směrem do země. Oproštěním od energetických blokád uvádí naše tělo do stavu harmonie, které naše tělo potřebuje i pro to, aby i naše mysl byla klidná a vyrovnaná. Posiluje naše sebevědomí a schopnost koncentrace. 

V léčitelství má pozitivní vliv na krevní oběh a také správnou funkci střev, které můžeme pomocí elixíru z mahagonového obsidiánu pročistit od plísní. Elixír z obsidiánu připravíme tak, že necháme v misce s vodou louhovat kamínek a tento elixír pijeme po ránu na lačno.

Upozornění: minerální kameny v žádném případě nenahrazují lékařskou péči! V případě jakýchkoli obtíží svůj stav konzultujte výhradně se svým lékařem.