Měsíční kámen - energie INTUICE

Je velmi silně spjat s měsícem a intuicí. Dokáže uklidnit přehnané reakce na emotivní situace a rozbouřené city. Měsíční kámen se tradičně používá ke zvyšování duševních schopností a rozvíjení věšteckého uměn.

Rozměr: 3,5 x 2 x 1,5 cm

Každý kámen se může lišit svou velikostí i tvarem, jedná se o přírodní produkt.

99 Kč

Vlastnosti: Lze jej nosit jako přívěsek dodávající odvahu k přijímání duševních darů. Zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti a obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup. Udržuje v rovnováze ženskou a mužskou energii. Vyvolává srozumitelné živé sny, a to hlavně za úplňku. Je velmi vhodný ke zklidnění hyperaktivních dětí.

Léčebné účinky: Působí velmi příznivě na trávící systém a reprodukční cyklus. Účinný je také v období, kdy se všude kolem nás vyskytují různé chřipky a nachlazení. Má vynikající vliv na potíže spojené s menstruací nebo při potížích s početím. Udržuje v rovnováze hormonální systém a pomáhá naladit vnitřní biorytmické hodiny. Přináší úlevu při degenerativních změnách kůže, vlasů, očí a některých orgánů, jako jsou například játra nebo slinivka břišní. Je nápomocen v případech šoku a také pro zklidnění hyperaktivních dětí. Elixír, který byl připraven z Měsíčního kamene se používal při nespavosti. Působí preventivně proti náměsíčnosti.

Čakry a duchovno: solar plex

Čištění: Pod proudem vlažné vody nebo přes noc v misce křišťálem.

Nabíjení: Při dorůstání měsíce a za úplňku.

Upozornění: minerální kameny v žádném případě nenahrazují lékařskou péči! V případě jakýchkoli obtíží svůj stav konzultujte výhradně se svým lékařem.