Magnezit bílý cca 150 g

Psychicky posiluje naši vůli a pomáhá nám zbavit se závislosti na všem, co ohrožuje naše zdraví a zatěžuje organismus. Zmenšuje obavy z budoucnosti. Povzbuzuje vášeň, hluboké city a zamilovanost. Je vhodný pro relaxaci, doplnění pozitivní energie, zlepšení nálady a pro získání radosti i z drobností.

Pomáhá si osvojit optimistický pohled na život. 

Země původu: Zimbabwe

Rozměr: cca 6,5 x 5,5 x 5 cm

Každý kámen se může mírně lišit tvarem i velikostí, jedná se o přírodní produkt.  

111 Kč 149 Kč

Magnezit je kámen vhodný pro meditování, přináší potřebný klid a soustředění, oproštění od nepodstatných myšlenek. Pomáhá rozvoji mozku a konstruktivnímu myšlení, je vhodný pro studium a sebezdokonalování. Svého majitele zbavuje stresu, podporuje asertivitu. Je vhodný na různá jednání, pomáhá nenásilně prosadit vlastní myšlenky, přináší na jazyk ty správné argumenty. Pomáhá dětem zbavit se strachu ze tmy a přinášet hluboký a klidný spánek.

Zvyšuje odolnost vůči stresu a proti problémům jiných, mírné podrážděnosti, netoleranci, nervozity a negativních pocitů. Magnezit dodává odvahu pro učinění změn v životě. Pomáhá rozvinout nekonečnou představivost. Vynáší na povrch iluze a sebeklamy, uvádí mozkové hemisféry do souladu, přináší odolnost vůči emocionálnímu stresu, je podporou pro nervózní a ustrašené jedince. Podporuje pozitivní přístup k sobě samému, trpělivost, oddanost a schopnost naslouchat. Také v nás stimuluje nesobeckou, procítěnou lásku. Posilňuje vůli, pomáhá při odstraňování zlozvyků jako kouření, nadměrné pití, přejídání, ale i okusování nehtů apod. Celkově duševně očišťuje. 

Planeta: Měsíc

Čakra: srdeční, třetí oko, korunní

Duchovno: V duševním životě vynáší Magnezit na povrch všechny sebeklamy. Pomáhá rozpoznat podvědomé myšlenky nebo pocity a jejich kořeny. Při jejich hledání vás v případě potřeby zavede do minulých životů. Magnezit podobný lidskému mozku má silný vliv na mysl, uvádí mozkové hemisféry do souladu, pomáhá vyvolávat podnětné myšlenky a usnadňuje jejich aplikaci v praxi. Má uklidňující účinek na lidské city a přináší odolnost vůči emocionálnímu stresu. Působí antidepresivně. Přináší nám do života pocit vyrovnanosti, štěstí a vyšší duchovno. Otevírá srdeční čakru a podněcuje k upřímné lásce -včetně lásky k sobě samému, která je nezbytnou, než začnete přijímat lásku druhých.

Čištění: pod tekoucí vodou

Nabíjení: na měsíčním světle

Upozornění: minerální kameny v žádném případě nenahrazují lékařskou péči! V případě jakýchkoli obtíží svůj stav konzultujte výhradně se svým lékařem.