Kunzit - energie LASKAVOSTI

Kunzit je ochranný kámen, jenž se dokáže postarat jak o jednotlivce, tak o veškeré okolní prostředí. Svému majiteli přináší schopnost být soběstačný a chráněný, dokonce i uprostřed početného davu.
Poklidný kunzit je mimořádně duchovní kámen, který otevírá srdeční čakru, umožňuje hlubokou meditaci a zvyšuje míru tolerance vůči sobě samému i vůči ostatním. Funguje jako účinný léčivý kámen pro ty, kdo museli příliš rychle dospět. Navrací jim zpátky víru a nevinnost. 

Rozměr: cca 2 - 2,5 cm

99 Kč

Zároveň pomáhá svobodně se vyjádřit a lze ho použít jako pomůcku k pročištění pozůstatků starých citů. Osvobozuje tak od dávných emocí a zlepšuje náladu v obdobích citových problémů a depresí, a potlačuje odpor ostatních. Kunzit podporuje soustředění a zvyšuje tvůrčí schopnosti. 

Planety: Venuše a Pluto

Živel: voda

Léčebné účinky: Posiluje oběhový systém a srdeční sval. Příznivě upravuje podmínky ovlivňující fungování nervů. Tiší epilepsii a zmírňuje bolesti kloubů. Dokáže neutralizovat důsledky anestezie a podněcuje činnost imunitního systému. Kunzit obsahuje lithium, díky čemuž blahodárně působí při psychických problémech a depresích.

Čištění a nabíjení: Kunzit nejlépe čistíme vodou a nabíjíme ho na přímém slunci.

Upozornění: minerální kameny v žádném případě nenahrazují lékařskou péči! V případě jakýchkoli obtíží svůj stav konzultujte výhradně se svým lékařem.