Křišťál s turmalínem - energie UVĚDOMĚNÍ

Křišťál s vrostlicemi turmalínu v sobě kombinují vlastnosti křišťálu a černého turmalínu (skorylu), Křišťál s turmalínem podporuje harmonizaci duše i mysli. Udává se, že pomáhá při řešení a odstraňování problémů. Traduje se, že uvolňuje napětí a harmonizuje tělo i duši. Je kamenem, o němž se věří, že negativní energie a myšlenky mění v pozitivní.

Země původu: Brazílie

Rozměr: cca 2,5 x 2,5 x 2 cm

Každý kámen je plodem přírody, a proto se může lišit svým tvarem i velikostí.

119 Kč

Křišťál s turmalínem je již od sěku vnímán jako kámen, který pomáhá při řešení a odstraňování problémů a který prý potlačuje sklony občas škodit sám sobě.

Turmalín nám pomáhá zbavit se zlozvyků, které stojí v cestě našemu rozvoji, pomáhá nám uvědomit si vlastní chyby a nedostatky, na druhé straně křišťál v nás povzbuzuje odhodlání pracovat na sobě a očistit se.

Turmalínový křišťál napomáhá překonávat lítost a zášť, odpouštět zrady a podvody, které nám způsobili naši blízcí. Také pomáhá odstraňovat blokády v soužití mezi manželi a mezi rodiči a dětmi, pomáhá nám najít cestu k porozumění a lásce.

Při meditaci pomáhá zahánět nedůležité myšlenky, které nám mohou bránit v koncentraci.

Křišťál symbolizuje světlo na zemi, jeho očistnou a léčivou energii. Křišťál je "kámen kamenů". Působí jako filtr, odebírá nám negativní energii a nabíjí nás tou pozitivní. Ve fyzické oblasti ulevuje křišťál s vrostlicemi turmalínu od bolestí hlavy, žaludečních a střevních obtíží a od bolestí páteře. Pomáhá při srdečních problémech a problémech krevního oběhu.

Upozornění: minerální kameny v žádném případě nenahrazují lékařskou péči! V případě jakýchkoli obtíží svůj stav konzultujte výhradně se svým lékařem.