Křišťál - TOP průsvitná kvalita

Křišťál označován za kámen kamenů. Jeho největší působení je v čakře čela, kde nám ukazuje boží světlo a vede nás na jeho cestu. Křišťál ale velmi dobře působí na všechny energetické zóny na těle (čakry), které léčí a nabíjí je pozitivní energií.

Křišťál je symbolem světla a nabíjí naše tělo neustále novou energií, vitalitou a silou. Vnáší do duše jasno a čistotu. Díky své jedinečné spirálové krystalické formě je nejúčinnější léčivý krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Na duchovní úrovni zvyšuje krystal křemene energii na nejvyšší možnou míru duševní schopnosti. Je to kámen kamenů, světlo samo, zhmotněná duha. Má schopnost měnit negativní energii na pozitivní.

Země původu: Madagaskar

Rozměr: cca 4 x 2,5 x 1,5 cm

Každý kámen se může lišit rozměrem, neboť se jedná o neopracovaný přírodní skvost.

111 Kč 133 Kč

Vlastnosti křišťálu: Silný léčivý minerál má podobné vibrace jako člověk a svými účinky dodává tělu pozitivní energii. Má moc harmonizovat, chránit i léčit. Je vhodný na všechny duševní potíže. Dodává a posiluje sebevědomí, zklidňuje i nabíjí novou silnou energií. Pomáhá odstraňovat bloky a povzbuzuje.

Pomáhá odstraňovat karmické zátěže a harmonizuje mezilidské vztahy. Pozitivně působí na funkci štítné žlázy, srdce, krevního oběhu, plic a zažívacího ústrojí. Pomáhá při nevolnosti a závrati, bolestech hlavy a migréně. V domácnosti se používá na harmonizaci prostoru a protirušících geopatogenních zón k duchovnímu účelu. Pokud se použije při meditaci, dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Na mentální úrovni napomáhá soustředění, pomáhá léčit všechny negativní sklony, závislosti, psychologické poruchy, slabosti, žárlivost, silné bolesti, záněty, napětí, má detoxikační účinky, podporuje imunitu a vliv na duchovní vývoj člověka.

Znamení zvěrokruhu: Lev, Kozoroh, Rak a Ryb

Planeta: Slunce
Živel: Oheň

Léčebné účinky: Léčí a zmírňuje bolesti, popáleniny a kožní onemocnění - pro tento účel myjte rány léčivým elixírem z Křišťálu. V centru hrdla pozitivně působí na funkci štítné žlázy, v srdečním centru na srdce, na krevní oběh, plíce, v pupeční oblasti na zažívací ústrojí. Čistí a léčí cévní systém, ledviny, podporuje látkovou přeměnu a trávení, pomáhá zbavovat tělo jedů, nečistot a škodlivin.

Pití léčivého lektvaru z křišťálu, po doušcích nalačno výborně pomůže při průjmech a žaludečních nevolnostech, působí jako přírodní antidepresivum. Jeho léčivá energie jemně odhaluje okolnosti vyvolávající deprese. Dokáže také čistit vodu. Mimořádně účinný je pro léčitele rostlin a zvířat. Je vynikající kámen na léčení následků šoku a traumat, zejména na duševní úrovni. Blahodárně působí v situacích, kdy duše cítí, že se dopustila chyby.

Podporuje činnost imunitního systému a uvádí tělo do rovnováhy. Výborně působí při hojení popálenin, posiluje cévy a paměť, pomáhá překonávat nedostatečnou činnost štítné žlázy. Aktivuje vůli uzdravit se a odstraňuje nerovnováhu, pomáhá v kontaktu s lidmi a potlačuje strach. Uklidňuje mysl, blahodárně působí na orgány v horní polovině těla. Uvolňuje proudění krve a posiluje imunitní systém. Umožňuje duchovní komunikaci mezi dvěma světy a to i na velkou vzdálenost. Současně dodává větší sílu léčení na všech úrovních.

Čištění: kamínek podržíme pod proudem vlažné vody alespoň 2 min. Mořskou solí: kamínek položíme do misky s roztokem mořské soli nebo ho zasypeme suchou mořskou solí (používáme to při přívěscích nebo špercích, které obsahují části, které by se neměly máčet ve vodě), necháme přes noc. Sůl již dále nepoužíváme.

Nabíjení: na přímém slunci libovolně dlouho

Upozornění: minerální kameny v žádném případě nenahrazují lékařskou péči! V případě jakýchkoli obtíží svůj stav konzultujte výhradně se svým lékařem.