Křišťál špice - energie SVĚTLA

Křišťál označován za kámen kamenů. Jeho největší působení je v čakře čela, kde nám ukazuje boží světlo a vede nás na jeho cestu. Křišťál ale velmi dobře působí na všechny energetické zóny na těle (čakry), které léčí a nabíjí je pozitivní energií.

Křišťál je symbolem světla a nabíjí naše tělo neustále novou energií, vitalitou a silou. Vnáší do duše jasno a čistotu. Díky své jedinečné spirálové krystalické formě je nejúčinnější léčivý krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Na duchovní úrovni zvyšuje krystal křemene energii na nejvyšší možnou míru duševní schopnosti. Je to kámen kamenů, světlo samo, zhmotněná duha. Má schopnost měnit negativní energii na pozitivní.

Země původu: Brazílie

Rozměr: cca 5 - 7 cm 

Každý kámen se může lišit rozměrem, neboť se jedná o neopracovaný přírodní skvost.

111 Kč 139 Kč

Vlastnosti křišťálu: Silný léčivý minerál má podobné vibrace jako člověk a svými účinky dodává tělu pozitivní energii. Má moc harmonizovat, chránit i léčit. Je vhodný na všechny duševní potíže. Dodává a posiluje sebevědomí, zklidňuje i nabíjí novou silnou energií. Pomáhá odstraňovat bloky a povzbuzuje.

Pomáhá odstraňovat karmické zátěže a harmonizuje mezilidské vztahy. Pozitivně působí na funkci štítné žlázy, srdce, krevního oběhu, plic a zažívacího ústrojí. Pomáhá při nevolnosti a závrati, bolestech hlavy a migréně. V domácnosti se používá na harmonizaci prostoru a protirušících geopatogenních zón k duchovnímu účelu. Pokud se použije při meditaci, dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Na mentální úrovni napomáhá soustředění, pomáhá léčit všechny negativní sklony, závislosti, psychologické poruchy, slabosti, žárlivost, silné bolesti, záněty, napětí, má detoxikační účinky, podporuje imunitu a vliv na duchovní vývoj člověka.

Význam křišťálu je známý svými vysokými vibracemi. Vyčistěním své mysli, těla a ducha od jakéhokoli nepořádku vám právě křišťál může pomoci vyrovnat se s vaším nejvyšším já a žít s vaším nejvyšším potenciálem.

Význam křišťálového kamene je obzvláště silný pro každého, kdo chce stanovit a dosáhnout nových cílů. Křišťál vám pomůže získat křišťálově jasno v tom, co chcete a jak to projevit, podporuje při vytváření vize vašeho života, která je pro vás jedinečná. Křišťálový kámen vám pomůže přehlušit hluk z vnějšího světa nebo jakékoli vnitřní rozptýlení, abyste mohli vidět svůj ideální život v očích své mysli a pracovat na jeho uskutečnění.

Když přemýšlíte o tom, co v životě chcete, přijde odpověď snadno? Někdy může být obtížné určit, co chceme, protože se nám hlavou honí tolik konkurenčních myšlenek. Ať už je to vnější vliv nebo vnitřní nedostatek jasnosti, který vám brání v získání křišťálové čistoty, může vám pomoci právě křišťál. Jasnost kamene vám umožňuje dosáhnout podobnosti jasnosti mysli, odstranění veškerého duševního nepořádku a dosažení vyššího stavu bytí.

Tím ale síla léčivých vlastností křišťálu nekončí! Z tohoto místa úplného porozumění a povědomí vás význam kamene učí rozhodovat se v souladu s vašimi cíli. Kámen funguje jako neustálá připomínka k vyhodnocení vašich možností a chování, abyste se ujistili, že jsou v souladu s výsledkem, kterého chcete dosáhnout. Chováte se způsobem, který slouží vašemu nejvyššímu účelu? Pokud ne, jak můžete změnit své chování, abyste zůstali na cestě za svými cíli?

Význam křišťálu vám umožňuje vidět vaši cestu a naplno ji žít. Když si nejste jisti, nejistí nebo nejasní, neexistuje lepší krystal, který by vám pomohl zaměřit se na druh života, který pro sebe chcete.

Jakmile přesně víte, co v životě chcete, můžete se vydat na cestu k jeho uskutečnění. Když jste připraveni projevit život svých snů, přivolejte energii křišťálu, aby vaše praxe projevování postoupila na další úroveň.

Křišťál funguje tak, že zvyšuje vaše vibrace a pomáhá vám mít jasno v tom, co chcete vytvořit, křišťál je ideálním kamenem pro projev. Ačkoli je celá rodina krystalů známá svými projevujícími se schopnostmi, vlastnosti křišťálu jsou zvláště užitečné pro tento typ cvičení, protože vám umožňují naplnit vaše záměry. Stejným způsobem, jakým může křišťál nabíjet jiné krystaly, může zesilovat a posilovat sílu vašeho záměru. Programování křišťálu pro projevování nových možností umožňuje vašemu krystalu udržet váš záměr a poslat ho do vesmíru.

Znamení zvěrokruhu: Lev, Kozoroh, Rak a Ryb

Planeta: Slunce
Živel: Oheň

Léčebné účinky: Léčí a zmírňuje bolesti, popáleniny a kožní onemocnění - pro tento účel myjte rány léčivým elixírem z Křišťálu. V centru hrdla pozitivně působí na funkci štítné žlázy, v srdečním centru na srdce, na krevní oběh, plíce, v pupeční oblasti na zažívací ústrojí. Čistí a léčí cévní systém, ledviny, podporuje látkovou přeměnu a trávení, pomáhá zbavovat tělo jedů, nečistot a škodlivin.

Pití léčivého lektvaru z křišťálu, po doušcích nalačno výborně pomůže při průjmech a žaludečních nevolnostech, působí jako přírodní antidepresivum. Jeho léčivá energie jemně odhaluje okolnosti vyvolávající deprese. Dokáže také čistit vodu. Mimořádně účinný je pro léčitele rostlin a zvířat. Je vynikající kámen na léčení následků šoku a traumat, zejména na duševní úrovni. Blahodárně působí v situacích, kdy duše cítí, že se dopustila chyby.

Podporuje činnost imunitního systému a uvádí tělo do rovnováhy. Výborně působí při hojení popálenin, posiluje cévy a paměť, pomáhá překonávat nedostatečnou činnost štítné žlázy. Aktivuje vůli uzdravit se a odstraňuje nerovnováhu, pomáhá v kontaktu s lidmi a potlačuje strach. Uklidňuje mysl, blahodárně působí na orgány v horní polovině těla. Uvolňuje proudění krve a posiluje imunitní systém. Umožňuje duchovní komunikaci mezi dvěma světy a to i na velkou vzdálenost. Současně dodává větší sílu léčení na všech úrovních.

Čištění: kamínek podržíme pod proudem vlažné vody alespoň 2 min. Mořskou solí: kamínek položíme do misky s roztokem mořské soli nebo ho zasypeme suchou mořskou solí (používáme to při přívěscích nebo špercích, které obsahují části, které by se neměly máčet ve vodě), necháme přes noc. Sůl již dále nepoužíváme.

Nabíjení: na přímém slunci libovolně dlouho

Upozornění: minerální kameny v žádném případě nenahrazují lékařskou péči! V případě jakýchkoli obtíží svůj stav konzultujte výhradně se svým lékařem.