Křišťál "Andělská aura" - energie HARMONIE

Křišťál v podobě Andělské aury Vám pomůže vyčistit okolí od negativních energií. Jeho nádherná barva způsobená přítomností vzácných kovů, Vás bude ochraňovat proti všem negativním vlivům a příjemně navozovat harmonii.

Země původu: Brazílie

Rozměry: cca 3 x 2 x 1,5 cm

Každý kámen je plodem přírody, a proto se může lišit svým tvarem i velikostí.

139 Kč

Křišťál s andělskou aurou Vás může naplnit čistým kouzlem optimismu. Jako vysoce vibrační kámen je andělská aura dokonalým prostředkem k duchovnímu propadu. Nalaďte se na energii tohoto kamene a omlaďte svůj pocit lásky k světu, ostatním a životu obecně. Tento krystal, který je pokoven vysoce kvalitními kovy, jako je platina a stříbro, mísí vysokou vibrační sílu přírody se zářením vytvořeným úpravou vzácných kovů.

Význam kamene Angel Aura je o odhalení krásy mezi vašimi pouty s ostatními. Obnovuje vaši víru v lidstvo, oživuje vaše vnitřní dítě a přeje vám, abyste se podíleli na větším dobru. Spojte se s léčivými vlastnostmi andělské aury, abyste pozitivně vyživili svou srdeční čakru. Léčivé vlastnosti křemene Angel aura nejenže otevřou energetické bloky, kvůli nimž je pro vás těžké se vyjádřit, ale také vám přinesou jasnost, takže vše, co komunikujete, je autentické. Ať už používáte kámen andělské aury, abyste se stali upřímnějšími a milujícími sebe i ostatní, oceníte účinek, který jeho energie má na vaši celkovou pohodu. Zamilujte se do nekonečných možností, které život představuje používání vlastností andělské aury jako váš magický průvodce.

Když držíte kámen Angel Aura, cítíte okamžitý příval radostné, omlazující energie. Držení blízko u srdce vám zvedne náladu a pomůže vám přijmout optimističtější přístup. To k vám nejen přitahuje více lidí, ale také vám žehná energií, která také čerpá příležitosti. Angel Aura je velmi silná meditace, protože vás spojuje s andělskou říší. Nechte nebeskou podstatu tohoto krystalu očistit vaši perspektivu negativity a nahradit ji čistotou mysli i srdce.

DUŠE:
- působí harmonicky na všechny emoce

ZDRAVÍ:
- podporuje během boje s nemocemi
- pomáhá při srdečních chorobách
- žaludeční a hormonální poruchy
- snižuje horečku, utišuje bolesti

VHODNÝ PRO ZNAMENÍ: Lev, Kozoroh, Vodnář

ČAKRA: temene, čela

Očista: vložte přes noc do misky s vodou, poté nabijte na přímém slunci

Upozornění: minerální kameny v žádném případě nenahrazují lékařskou péči! V případě jakýchkoli obtíží svůj stav konzultujte výhradně se svým lékařem.