KARTY RADOSTI | 90 karet | Charitativní prodej

Koupí této sady se podílíte na charitativním projektu pro podporu radosti dětí. 

Výtěžek z prodeje sady KARTY RADOSTI bude v plné výši použit jako dar vybranému dětskému domovu na koupit toho, co bude potřebné. 

Sada bude skladem 24. dubna.

349 Kč

Sada bude k dispozici v průběhu druhé poloviny března. 

Sada obsahuje 90 karet, které Vám dodají povzbuzení v každodenním životě. Svým designem mají sílu probouzet radost a naději ve Vašem životě.

Karty mají sílu probouzet centrum životní síly. Svitek utváří mystický nádech a spojuje se s dávným plánem duše. 

Můžete je používat jako denní rituál, kdy Vám bude zprostředkováno poselství přímo pro Vaši situaci, či jako doplnění k jiným formám výkladů.


Příběh

Jednou z mých životních hodnot je pomáhat, a tato hodnota se rozvinula do charitativní akce ve prospěch dětských domovů. 

Co rozhodovalo ve výběru toho, že výtěžek bude darován dětem? Vzhledem k tomu, že podporuji ženy, aby byly spokojené a šťastné, z praxe vyplývá, že jejich trable a bolesti ve většině případů souvisejí s prožitkem v dětství. Šťastné dětství je vstupenkou ke svobodné a kvalitní dospělosti, a proto jsem se rozhodla podpořit děti. 

Výtěžek z prodeje sady KARTY RADOSTI bude v plné výši použit na podporu dětí v dětských domovech. 💚

Díky patří také společnosti Hrací karty 1884 s.r.o., která karty sponzorsky vyrobila.

Tím, že si zakoupíte tuto sadu, stáváte se součástí charitativní akce a společně tak rozdáváme radost dětem.

Děkuji za Vaši podporu! 💚  


Zpětné vazby k sadě: 

Dobrý den, balíček dnes dorazil, to byla rychlost))))))))). Vlastně píši hlavně proto, že jsem chtěla poděkovat za ty speciální přiložené kartičky od Vás. Jsou nádherné, děkujiiiiiii. A Karty Radosti - no ty jsou))), hned jak jsem je vzala do ruky a začala míchat, začala jsem se usmívat. Ta oranžovo-žlutá barva na rubu je tak oslnivá.... Krásný čas přeji. Renata