Jaspis červený - TOP kvalita - energie UZEMNĚNÍ

Jaspisu se říká Matka všech kamenů. Očišťuje ochrannou energií, posiluje vůli konat dobro, chrání před magií a nočními můrami, pomáhá najít potřebný vnitřní klid a rovnováhu. Umožňuje bez problémů skloubit venkovní aktivity s vnitřními duchovními potřebami.

Červený jaspis významně uzemňuje a harmonizuje kořenovou čakru. 

Rozměr: cca 6,5 x 3,5 x 1,8 cm

Každý kámen se může lišit svou velikostí i tvarem, jedná se o přírodní produkt.

99 Kč 111 Kč

Jaspisům je odpradávna přisuzována moc Země, energie přírody, přináší harmonii a rovnováhu do našich životů, ochranu před všemi čtyřmi živly, snižuje stres a vyjasňuje vyhlídky do budoucnosti. Pomáhá při komunikaci se zvířaty a léčí alergie, zejména u zvířat, ale i u lidí. Pomáhá nám ukotvit se, podněcuje v nás odvahu a vytrvalost a posiluje vlastnost, jako jsou trpělivost, skromnost a empatie, pozvedá krásu a půvab, přináší zdraví a sílu, odstraňuje bloky, prodlužuje sexuální rozkoš. Dodává tělu energii. Přináší pomoc během dlouhodobých chorob. Podporuje chuť k jídlu, chrání před těžkými sny, užívá se při zastavení nejrůznějších krvácení a léčbě ženských nemocí. V duševní rovině napomáhá Jaspis při rychlém uvažování.

Znamení zvěrokruhu: Panna, Ryby, Vodnář

Planeta: Mars

Léčebné účinky: Jaspis skvěle působí na náš imunitní systém a velice dobře ho podporuje. Kromě této vlastnosti se používá při léčení problémů s krví a krve tvorbou, u hemofilie a problémech se srdcem. Zvyšuje fyzickou výdrž a snižuje dehydrataci organismu, pozitivně ovlivňuje léčbu ledvin a močového měchýře, pomáhá při vyplavování ledvinového písku a kamenů, je účinný při chorobách vaječníků a vejcovodů. Také je používán při překonávání nevolnosti v průběhu těhotenství a při porodu. Při nachlazení pomáhá organismus zahřát. Podporuje sexuální pud, zmírňuje menstruační bolesti. Používá se také k posílení krevního tlaku. Snižuje horečky, čistí oběhový systém, játra, cévy, krev. Dodává energii, zmírňuje porodní bolesti, podporuje trávení, funkci pohlavních orgánů a oběhový systém.

Čištění: dvakrát za měsíc umýt pod proudem vlažné vody a libovolně dlouho pod tekoucí vodou

Nabíjení: na přímém slunci nebo měsíční energií

Upozornění: minerální kameny v žádném případě nenahrazují lékařskou péči! V případě jakýchkoli obtíží svůj stav konzultujte výhradně se svým lékařem.