Jak se otevřít novým začátkům | on-line kurz

6.4.2023

V rámci on-line kurzu se zaměříme na způsoby a cesty, jak se plně aklimatizovat v přítomném okamžiku, abyste se dokázali otevřít novým začátkům a posunout se dál v životě. 

Dozvíte se zásadní příčiny, které brání posunu v životě a proč se cyklíme v určitých fázích, i když si hluboce přejeme jít dál, ale, bohužel, to nejde podle našich představ. 

Získáte naprosto jiný pohled na tři nejdůležitější časová pásma - minulost, přítomnost a budoucnost. Zorientujete se ve svém životě, což vám pomůže “dokázat” odpustit, přijmout věci tak, jak jsou a smířit se s tím, co a jak se stalo. 

Úleva, když zjistíte, jak vše se vším souvisí, i když to tehdy a mnohdy i teď nevypadá, je obohacující. 

Těším se na VÁS ve čtvrtek 6. dubna od 18 do 19:30 hodin.

599 Kč

Podotýkám, že on-line kurz bude vedený formou životního koučinku z pohledu pozitivní psychologie.


Můžete se těšit na užitečné otázky, na základě kterých si sami najdete adekvátní způsob, jak se plně aklimatizovat v přítomném okamžiku.

V průběhu on-line kurzu proběhne životní nasměrování formou klíčových otázek, které vám pomohou pojmenovat si to, co povede k žádoucí změně, a vy se tak dokázali otevřít novým začátkům. 


Odkaz na webinář Vám bude zaslaný 1 den před konáním na Váš e-mail. Pro spuštění on-line kurzu nebude nutno cokoli instalovat.

On-line kurz bude bez záznamu, proto doporučuji v den konání si skutečně udělat čas sama pro sebe. Pokud se nepřipojíte v den konání, nebude možné nárokovat jakýkoli záznam, materiály či vrácení platby. Jedná se o standardní neúčast na vzdělávacím kurzu.

Storno podmínky: Pokud zrušíte svoji účast před samotným konáním, bude Vám vrácena platba ve 100% výši. Pokud zrušíte svoji účast v průběhu přímého vysílání či po skončení on-line kurzu, platba je nevratná ve 100% výši. 


Na toto téma doporučuji vedenou meditaci SEBELÁSKA nebo knihu ŽIVOTNÍ NADHLED