Granát

Zvyšuje vitalitu a chuť do života, dodává potřebný klid, zvyšuje sebedůvěru, dodává optimismus, tlumí deprese. Je dárcem životodárné energie, sexuální vitality a vášně, fantazie bez hranic, touhy poznávat dosud neznáme. Je oporou v kritických životních situacích.

Rozměr: cca 2,7 x 2,7 x 2,5 cm

Každý kámen se může mírně lišit tvarem i velikostí, jedná se o přírodní produkt.

155 Kč 249 Kč

Granát utužuje a podporuje pevné vztahy. Současně zvyšuje zájem o druhého. Probouzí lásku a oddanost. Sexuální touhu udržuje v rovnováze a dokáže napravit citovou disharmonii. Symbolizuje a přináší hlubokou lásku. 

Pomáhá mluvit pravdu a dokáže překonávat nedostatek lásky. Dále pomáhá při depresích, melancholii a celkové vyčerpanosti. Ovlivňuje vývoj a růst kostí a stejně dobře se osvědčil i při čištění vnitřních orgánů. 

Granát po citové stránce pomáhá otevírat srdce dokořán, překonávat různé zákazy a tabu. Otevírá vyšší mysl, probouzí v nás štědrost a soucit. Granát probouzí vášeň a naději, dodává nám energii. 

Je kamenem ohně, vášně, ale i proměny a čistoty srdce, granát dokáže varovat před blížícím se nebezpečím, odstraňuje psychické blokády v oblastech pohlavních orgánů, nedostatečné prokrvení i stud, chrání zdraví svého nositele a ochraňuje ho na cestách. Přispívá k nabírání nových sil. Granát pomáhá najít jistotu a soustředění. Přináší zdraví, radost, veselost, vytrvalost a přátelství. 

Upozornění: minerální kameny v žádném případě nenahrazují lékařskou péči! V případě jakýchkoli obtíží svůj stav konzultujte výhradně se svým lékařem.