GAIA tarot - 78 karet + výkladová kniha

GAIA tarot Vás zavede svým kouzlem do vnitřního světa fantazie; tam, kde je skutečně všechno možné. Každá karta má sílu Vám pomoci. Ručně malované obrázky ve Vás probudí životadárný a léčivý klid. Dokážete se lépe napojit na vnitřní zdroje míru a rozpoznat ty správné změny, které nyní Váš život potřebuje.

Rozměr karet: 89 x 127 mm 

699 Kč 799 Kč


Můžete se těšit na úchvatných 78 obrázků s tématikou přírody.  

Počátek všeho ...

Nápad vytvořit tuto tarotovou sadu přišel jako hvězda z čistého nebe ... najednou tady byl, a v tu chvíli se začalo tvořit. Na obrázky jsem nechvátala ... věděla jsem, že tato sada má svůj čas. Obrázky "jako kdyby" byly malované přímo pro každou tarotovou kartu. Samotné názvy karet jsem tvořila, až když bylo vše namalováno, a bylo hotovo.

Co je přesahem GAIA tarotu?

Každá karta Vám pomůže:

  • rozpoznat niterné procesy,
  • pochopit souvislosti v životě,
  • posílit naději a probudit radost,
  • plynule se dokázat pustit obav, jež blokují radost ze života,
  • zesílit intuici,
  • postupně a trvale měnit životní podmínky k lepšímu,
  • nalézt odvahu plnit si sny.

Spojitost s tarotem je bonusem a vůbec nevadí, když neznáte mystiku tarotu. K sadě je přiložená i výkladová kniha, kde se dozvíte širší význam jednotlivých karet.  

Jak probíhala tvorba karet?

Všechny obrázky jsou malované s obrovskou dávkou trpělivosti a lásky k životu a přírodě. Maminka měla při malování volné pole působnosti a trvalo téměř rok vše namalovat. Kdyby Vás zajímala technika malování, byl to akryl.

Se zvědavostí jsem mamince vždy nakukovala přes rameno, co nového se rodí na plátně. Byla to radost vidět nový obrázek a vždy se mi rojily hlavou různé interpretace souvislostí v životě. Nejdříve bylo jednobarevné pozadí, kde se postupně začínal "rodit nový život", a tak to je i v realitě. Nejdříve nevíme, kam nás nové cesty zavedou, ale později začneme objevovat krásu, kterou jsme obklopení. Pokud to tak nyní nevnímáte, s touto sadou postupně začnete ... dokáže totiž rozveselit a zlepšit náladu. :-)

A názvy pro jednotlivé karty? Ty jsem tvořila, když byly všechny obrázky namalované ... plynuly mi přímo pod rukama ... jen jsem pozorovala, co má být napsáno. 

Když to dává smysl ....

Smysl této sady ocení ti, kteří mají zájem o pochopení sebe sama; ti, jež vědí, že jsme to jedině my samotní, kdo má moc změnit v životě to, co je žádoucí ve prospěch vnitřního naplnění. Podporu v životě potřebujeme sem tam každý, ostatně od toho jsme i tady, abychom si vzájemně pomáhali. A jedna taková podpora Vám svítí barvami přímo do očí a budu tajně doufat, že i do srdcí.

Sada karet se může hodit i terapeutům, psychologům, konzultantům, koučům a všem, kteří mají poslání pomáhat lidem. A nemohu opomenout mystičky a mystiky, kteří objevili svůj talent v práci s Tarotem.


Zpětné vazby k sadě GAIA tarot: 


Dobrý den milá Veroniko. Na FB a Youtube Vás sleduji již přes rok a samozřejmě vidím, jaký široký záběr máte. Prosím o vysvětlení - jak mohu používat Vaše karty GAIA Tarot, když jsem "obyčejný smrtelník"?:-) Četla jsem dnes krásnou recenzi od paní Vlaďky, kterou jste sdílela na FB, a všimla jsem si, že i ona se zřejmě nevěnuje výkladům jinak něž jako "spotřebitel", tedy jako já.

Jinak velmi děkuji za Váš čas, který nám ostatním věnujete, a za všechny krásné vzkazy na stránkách FB i Youtube kanálu. Vždy jsou podporou, kterou konkrétně já ze srdce vítám. Krásný den. Zuzka

Krásný den, milá Zuzko,

děkuji za Vaši důvěru. Co se týče práce s tarotem, jsem toho názoru, že číst v něm dokáže každý, kdo má            spojení s intuicí. Navíc je ke kartám i výkladová kniha, která obsahuje popis každé karty, plus je tam i                povídání o vykládání. Na trhu je mnoho knih, jak se naučit vykládat tarot. Vždy záleží na Vaší intuici a                mohu potvrdit, že s zpětné vazby potvrzují, že se GAIA tarotem dobře pracuje i bez knihy, neboť                            obsahuje obrázky přírody a ta samotná je mocná čarodějka.

Velmi Vám děkuji za reakci. Sleduji víc žen a mužů, co se věnují výkladům a predikcím, ale nikdy mě nelákalo být sama činná - i kdyby "jen" pro sebe. Až s Vašimi kartami. Takže děkuji a objednávám.

  To mě těší a děkuji za důvěru, milá Zuzano. Ať se Vám s GAIA tarotem krásně pracuje a přináší jasná                   poselství pro Vaši cestu.

Děkuji za balíček a bonusové karty! Jsou nádherné!!! Mějte hezký čas. Zuzka


Myslela jsem, že mě od vás už nic nemůže překvapit ( mám vše ), jak hluboce jsem se mýlila ... Balíček s kartami Vzkazy v lahvi a Gaia tarot jsem si nadělila pod stromeček, tak jsem balíček otevřela až včera večer ... krabička plná bylinek a vůně, co se linula od svíčky, už to samo o sobě, ten pohled na obsah balíčku byl hřejivý jako pohlazení po duši ... ale to nic oproti kartám, milé, něžné, hladivé nejen na dotek, ale přes ten dotek působí i na pocity ... tak pozitivní karty jsem ještě neviděla ... probouzí pocit radosti, naděje, krásy, lehkosti a vyzařují až neskutečné poselství lásky a dobra, promlouvají jasně a srozumitelně, člověk doslova slyší jejich hlas. S úctou a vděčností k Vaší práci, Vlaďka


Moc Vám děkuji za krásný předvánoční dárek v podobě balíčku s levandulí a nádherným GAIA tarotem, je opravdu kouzelný. Beru ho do ruky s posvátnou úctou, kterou k těm obrázkům cítím. - Jarmila


Chtěla jsem Vám moc poděkovat za krásné kartičky Gaia tarot, vyzařuje z nich úžasně pozitivní energie a je na ně opravdu radost pohledět. - Martina Fišarová


Včera mi dorazil balíček od Vás s kartami GAIA tarot. Jsou boží a moc děkuji, že jste nám je udělala. - Gaba Horac