PŘEDPRODEJ | GAIA tarot - 78 karet + výkladová kniha

Předprodej: 

 1. Předprodej trvá do 10. 10. 2022.
 2. K předprodeji se váže zvýhodněná cena.
 3. Pokud si sadu zakoupíte v předprodeji i se sadou Vzkazy v lahvi, dostanete dárek vonnou čajovou svíčku Láska ze sójového vosku v prémiové kvalitě
 4. Sada se v tuto chvíli zadává do tisku.
 5. Sada bude skladem 1. 12. 2022, kdy Vám bude i odeslána. 
599 Kč 799 Kč

GAIA tarot Vás zavede svým kouzlem do vnitřního světa fantazie; tam, kde je skutečně všechno možné. Každá karta má sílu Vám pomoci. Ručně malované obrázky ve Vás probudí životadárný a léčivý klid. Dokážete se lépe napojit na vnitřní zdroje míru a rozpoznat ty správné změny, které nyní Váš život potřebuje.

Můžete se těšit na úchvatných 78 obrázků s tématikou přírody.  

Počátek všeho ...

Nápad vytvořit tuto tarotovou sadu přišel jako hvězda z čistého nebe ... najednou tady byl, a v tu chvíli se začalo tvořit. Na obrázky jsem nechvátala ... věděla jsem, že tato sada má svůj čas. Obrázky "jako kdyby" byly malované přímo pro každou tarotovou kartu. Samotné názvy karet jsem tvořila, až když bylo vše namalováno, a bylo hotovo.

Co je přesahem GAIA tarotu?

Každá karta Vám pomůže:

 • rozpoznat niterné procesy,
 • pochopit souvislosti v životě,
 • posílit naději a probudit radost,
 • plynule se dokázat pustit obav, jež blokují radost ze života,
 • zesílit intuici,
 • postupně a trvale měnit životní podmínky k lepšímu,
 • nalézt odvahu plnit si sny.

Spojitost s tarotem je bonusem a vůbec nevadí, když neznáte mystiku tarotu. K sadě je přiložená i výkladová kniha, kde se dozvíte širší význam jednotlivých karet.  

Jak probíhala tvorba karet?

Všechny obrázky jsou malované s obrovskou dávkou trpělivosti a lásky k životu a přírodě. Maminka měla při malování volné pole působnosti a trvalo téměř rok vše namalovat. Kdyby Vás zajímala technika malování, byl to akryl.

Se zvědavostí jsem mamince vždy nakukovala přes rameno, co nového se rodí na plátně. Byla to radost vidět nový obrázek a vždy se mi rojily hlavou různé interpretace souvislostí v životě. Nejdříve bylo jednobarevné pozadí, kde se postupně začínal "rodit nový život", a tak to je i v realitě. Nejdříve nevíme, kam nás nové cesty zavedou, ale později začneme objevovat krásu, kterou jsme obklopení. Pokud to tak nyní nevnímáte, s touto sadou postupně začnete ... dokáže totiž rozveselit a zlepšit náladu. :-)

A názvy pro jednotlivé karty? Ty jsem tvořila, když byly všechny obrázky namalované ... plynuly mi přímo pod rukama ... jen jsem pozorovala, co má být napsáno. 

Když to dává smysl ....

Smysl této sady ocení ti, kteří mají zájem o pochopení sebe sama; ti, jež vědí, že jsme to jedině my samotní, kdo má moc změnit v životě to, co je žádoucí ve prospěch vnitřního naplnění. Podporu v životě potřebujeme sem tam každý, ostatně od toho jsme i tady, abychom si vzájemně pomáhali. A jedna taková podpora Vám svítí barvami přímo do očí a budu tajně doufat, že i do srdcí.

Sada karet se může hodit i terapeutům, psychologům, konzultantům, koučům a všem, kteří mají poslání pomáhat lidem. A nemohu opomenout mystičky a mystiky, kteří objevili svůj talent v práci s Tarotem.

Rozměr karet: 88 x 126 mm