Gagát - LÉČÍ SMUTEK

Vyprodáno

Nazývá se také "černý jantar", byť s jantarem nemá nic společného. Ve skutečnosti je gagát zkamenělé dřevo, které vypadá jako uhlí. Používá převážně jako ochrana proti zlu a negativním energiím. Ochraňuje finance a podnikání. Má velmi uklidňující energii, tiší žal, mírní deprese a úzkosti. Velmi dobře odstraňuje bezdůvodný strach. Pomáhá ukončit smutek a zapomenout.

Země původu: Španělsko

Rozměr: cca 3 - 4 cm

Každý kámen se může lišit svou velikostí i tvarem, jedná se o přírodní produkt.

111 Kč 199 Kč

Chrání před černou magií. Je velmi vhodný na otevírání cest za novými životními zkušenostmi a jako průvodce na těchto cestách. Dokáže udržovat v rovnováze finance a ochraňuje podnikatele a podnikání. Gagát nabízí možnost zlepšení kontroly nad vlastním životem, rovnováhy při proměnlivých náladách a potlačení depresí. Pomáhá proti násilí a nemocem. Chrání rovněž během duchovních cest. Přitahuje lidi, kteří jsou "starými dušemi" z pohledu inkarnace. Mírní žal nad ztrátou blízké osoby, uvolňuje citové blokády.

Léčebné účinky: Pomáhá při nemocech nohou, dolní části páteře a migrénách. Tiší bolesti zubů. Léčí epilepsii, je nápomocný při bolestech krku a nachlazení. Potlačuje otoky způsobené činností různých žláz. Je nápomocný při menstruačních potížích, mírní astmatické záchvaty, záněty kloubů, revmatismus, problémy žaludku, močového měchýře a pleti, tlumí horečku, zastavuje krvácení, je nápomocný při onemocnění TBC.

Čištění: pod proudem vlažné vody

Nabíjení: na slunci

Upozornění: minerální kameny v žádném případě nenahrazují lékařskou péči! V případě jakýchkoli obtíží svůj stav konzultujte výhradně se svým lékařem.