Fuchsit

Fuchsit je dle lidových tradic kamenem zdraví a pohody. Udává se, že pomáhá překonávat závislosti a pomáhá při nespavosti. Potlačuje tendence k naprostému obětování se pro jiné a zesiluje energii ostatních krystalů.

Země původu: Indie

Rozměr: cca 2,7 x 2,5 x 2 cm

Každý kámen se může lišit svou velikostí i tvarem, jedná se o přírodní produkt.

99 Kč 139 Kč
Please select variants first

Vlastnosti: Fuchsit dokáže předávat znalosti vysoké praktické ceny, mimo jiné informace o využití rostlin pro léčbu a holistickém léčení. Svému majitel, poradí jak využívat holistické postupy a jak využívat služeb vyššího průvodce v záležitostech týkajících se zdraví a pohody. Fuchsit vám pomůže porozumět vztahům s ostatními lidmi. Je úzce spjat se základními otázkami života.

V duševní rovině se fuchsit dotýká problému závislosti přetrvávající z minulých životů až do současnosti. Potlačuje sklony k mučednictví. Slouží lidem, kteří přijali roli zachránce či spasitele, aby se obratem nestali obětí. Fuchsit ukazuje, jak posloužit druhým, aniž by to znamenalo upadnout do mocenských půtek nebo falešné pokory. Fuchsit propůjčuje schopnost posoudit správně vlastní cenu.

Fuchsit ukazuje, jak vykonat to, co je správné a nezbytné k duševnímu růstu ostatních. Současně napoví, jak zachovat klid v okamžicích, kdy naši blízcí musejí zvládat své vlastní lekce. Krystal v sobě spojuje nepodmíněnou lásku s racionálním postojem, kdy dokážeme říct: "Už víckrát ne." Umí významně zapůsobit v situacích, kdy sice zdánlivě pomáháte, ale ve skutečnosti si jen vychutnáváte uspokojení z toho, že je na vás někdo závislý. Fuchsit nabídne vaší duši stejně jako duši druhého možnost, aby se vydala po své vlastní, jedinečné cestě.

Tento kámen překonává závislost a umí čelit citovému vydírání. Předává nám schopnost nenechat se zlomit traumatem nebo citovém vypětím.

Léčebné účinky: Fuchsit pomáhá při alergiiích, lepší činnosti jater. Působí proti úzkostem a depresi. Rovná záda a zlepšuje pohyblivost. Dodává energii do nejnižších úrovní těla a udržuje rovnováhu. Odstraňuje bloky způsobené přebytkem energie tím, že ji přesouvá na patřičná místa. Udržuje v náležitém poměru počet bílých a červených krvinek. Mj. se používá k léčbě syndromu karpálního tunelu. Z těchto důvodů ho lze doporučit všem jedincům, kteří mají fyzicky náročné zaměstnání.

Upozornění: minerální kameny v žádném případě nenahrazují lékařskou péči! V případě jakýchkoli obtíží svůj stav konzultujte výhradně se svým lékařem.