Dumortierit - energie BUNĚČNÉ PAMĚTI

Vyprodáno

Dumortierit pomáhá ve spojení s duchovními a andělskými vůdci. Zobrazuje vaše věčné já, které je spojené s vrozenou moudrostí. Usnadňuje zrušení slibů. Odstraňuje příznaky chorob z minulého života. Dodává sebejistotu, trpělivost, odvahu a aktivuje pud sebezáchovy. Zklidní podrážděnost. Tento kámen pomáhá, abyste zůstali v srdci mladí. Hodí se především pro lidi, kteří se denně potýkají z traumaty a krizemi. Přináší úlevu a klid. Pomáhá převzít kontrolu nad životem. Překonává zděšení, nesmělost, stres, fóbie, nespavost, paniku a deprese.

Země původu: USA

Rozměr: 3 - 5,5 cm

Každý kámen se může lišit svou velikostí i tvarem, jedná se o přírodní produkt.

79 Kč 119 Kč

Dumortierit dodává sebejistotu, trpělivost, odvahu a aktivuje pud sebezáchovy. Zklidní podrážděnost. Tento kámen pomáhá, abyste zůstali v srdci mladí. Hodí se především pro lidi, kteří se denně potýkají z traumaty a krizemi. Přináší úlevu a klid. Pomáhá převzít kontrolu nad životem. Překonává zděšení, nesmělost, stres, fóbie, nespavost, paniku a deprese.

Znamení zvěrokruhu: Lev, Střelec

Planeta: Jupiter

Léčivé účinky: Je prospěšný pro buněčnou paměť. Vhodný na epilepsii, bolesti hlavy, spálení sluncem, nevolnost, zvracení, křeče a bušení srdce.

Očištění: Důkladné očištění pod vlažnou vodou.

Nabíjení: Položíme ho na nabitý křišťál. Nebo nabíjíme na denním světle, ale mimo dosah slunečních paprsků.

Upozornění: minerální kameny v žádném případě nenahrazují lékařskou péči! V případě jakýchkoli obtíží svůj stav konzultujte výhradně se svým lékařem.