Citrín XXL velikost - energie RADOSTI

Citrín je kámen RADOSTI. Umožňuje a odplavuje veškeré strachy a přináší radost, potěšení, bohatství, hojnost a prosperitu, emoční rovnováhu. Odstraňuje noční můry a odhání zlé sny. Představuje pohodu, mírnost, harmonii, laskavost, teplo domova. Pomáhá držet emoce pod kontrolou a uvolňuje myšlení. Vnáší do našeho uspěchaného života vnitřní klid, svěžest a pocit bezpečí.

Země původu: Kongo

Rozměr: cca 4 x 3  x 2 cm

Každý kámen se může lišit svou velikostí i tvarem, jedná se o přírodní produkt.

249 Kč

Vlastnosti: Je velmi užitečný, zejména ve finančních záležitostech. Starším lidem pomáhá získat ztracenou energii. Jedná se o kámen, který velice dobře poslouží v urovnání vztahů ve skupinách či v rodině, kde vládnou spory. Citrín posiluje koncentraci.Pomůže překonat strach z odpovědnosti a zastavit projevy vzteku, povzbuzuje dobrou vůli vůči všem lidem. Přijde na pomoc každému, kdo má sebevražedné úmysly.

Citrín funguje jako účinný čistič a regenerátor, s citrínem překonáte problémy se slovním vyjadřováním svých myšlenek a citů. Vhodný pro velmi citlivé lidi, zbavuje strachu, dodá odvahu a navozuje štěstí. Přitahuje do života přátelství, ale i penízky, vhodný pro každého, kdo začíná s podnikáním. Povzbuzuje v nás chuť kráčet za svým cílem, plnit si tajná přání a obnovuje oslabující víru, že se nám v životě podaří zrealizovat své sny. Může vám však zprostředkovat moudrost při praktickém zacházení s penězi.

Léčebné účinky: Citrín oživuje látkovou výměnu a působí příznivě při zažívacích potížích. Používá se k pročištění střevního traktu a podporuje vylučování jedovatých látek, podporuje imunitní systém. Doporučuje se k vyrovnání tvorby inzulínu a při cukrovce. Používá se i při nadýmání a žaludečních křečích, léčí záněty slepého střeva, povzbuzuje imunitu, chrání před negativními účinky záření, pomáhá při překonávání stavu nervozity a nespokojenosti.

Čištění: pod proudem vlažné vody

Nabájení: na přímém slunci

Upozornění: minerální kameny v žádném případě nenahrazují lékařskou péči! V případě jakýchkoli obtíží svůj stav konzultujte výhradně se svým lékařem.