Celestin modrý - drúza 550 g

Při stresu uklidňuje, bystří mysl, zlepšuje komunikaci. Učí majitele moudrosti a otevřenosti novým zkušenostem. Pomáhá při řešení složitých otázek, napravuje zkažené vztahy. Pomáhá umělcům tvořit. Přináší štěstí a lásku, funguje jako učitel moudrosti nového věku. Tento nádherný krystal přináší čistotu srdce a přitahuje k svému nositeli štěstí.

Země původu: Madagaskar

Rozměr: 10 x 4,8 x 6 cm

1 333 Kč

Celestin může napravit pošramocené vztahy tím, že otevře prostor vyjednávání o smíru. Celestin podporuje duševní rozvoj a posun až k naprosté duševní rovnováze, klidu a sebeovládání. Krystal přináší štěstí ve všech životních oblastech, podporuje a přivolává zlepšení komunikačních schopností a odstraněním ostychu. Takto se odbourá strach z neúspěchu a přílišné averzi k riziku a skrze to je dosažení úspěchu. Přináší lásku a pocity naplnění.

Celestin čistí auru a zvyšuje schopnost obklopit se příjemným prostředím a pohodlím. Jeho působení se nejsilněji promítá v rodinném kruhu, protože zlepšuje vztahy a čistí atmosféru mezi rodinnými příslušníky.

Celestin se snaží pomoci oprostit svého majitele od temných pocitů a špatných vzpomínek z minulosti. Pokud je tento krystal používán v okolí krku pomáhá zlepšit sociální dovednosti. Odstraňuje napětí a stres a udržuje úroveň energie a vitality na vysoké úrovni. Dokáže zchladit příliš horké emoce. Svého nositele vede k moudrosti a otevření se novým zkušenostem.

Planeta: Venuše

Čakra: krční, korunní

Duchovno: Je nabitý božskými energiemi. Poskytne nekonečný klid duchovního světa a přivede svého majitele do kontaktu s říší andělů. Prudce nastartuje duchovní vývoj a podnítí vás, abyste se vydali na cestu směřující k duchovnímu osvícení. Jedná se o užitečný kámen pro jasnovidní komunikaci a pro cesty mimo tělo vyvolává vzpomínky na sny. Učí člověka víře v nekonečnou božskou moudrost. Celestin naladí mysl na vyšší frekvence, čímž umožňuje vnímat tak dlouho nevnímané. Léčí auru, odhaluje pravdu a přináší rovnováhu. Dodává duševní svěžest, harmonii, pořádkumilovností, optimismus, spolehlivost, energii. Celestin vyzařuje jemnou, povznášející energii, která zvyšuje vědomí.

Čištění: pod proudem vlažné vody

Nabíjení: na slunci