Avanturín XXL - energie LÉČENÍ

Avanturín zelený bývá označován jako "kámen štěstí a příležitosti". Přináší štěstí v otázkách finančních, hodí se i všem, kteří se chystají na pracovní pohovor, případně je čeká těžký den v práci. Jeho sílu ocení všichni ti, kteří pracují na pozicích vůdců, protože avanturín dokáže schopnosti vůdce posílit.

Země původu: Zimbabwe

Rozměr: cca 6 x 3 x 3 cm

Každý kámen se může lišit svou velikostí i tvarem, jedná se o přírodní produkt.

111 Kč 139 Kč

Význam krystalového kamene aventurinu je spojen s čakrou srdečního plexu, což z něj činí silný klenot pro uklidnění negativních emocí, které často uvíznou v srdečním centru. Práce s tímto kamenem umožňuje vašim čakrám protékat jemné a podpůrně léčivé vlastnosti krystalů Avanturinu, což pomáhá podporovat harmonii a rovnováhu při odstraňování toxických emocí. Tento příval pozitivní energie a otevírání srdce zvyšuje vaši sebevědomí a otevírá vaše energetické pole k přilákání nových možností a příležitostí, což dává Aventurinu jeho sílu zvyšující štěstí. 

Avanturín dodává zdravé sebevědomí, trpělivost, snižuje tvrdohlavost a pomáhá hlouběji pochopit podstatu věcí. Rovněž pomáhá při rozhodování. S jeho pomocí se dokáže člověk rozhodovat rychle a sebevědomě, na základě svého instinktu.

Avanturín je také krystalem, který dokáže harmonizovat energie opačného pohlaví, čímž zlepšuje pracovní výkon kolektivů, v nichž pracují muži i ženy.

V neposlední řadě je třeba zmínit, že přináší člověku vnitřní klid. Tlumí hněv, strach a negativní emoce. Odbourává starosti a pomáhá hledat alternativní řešení a jiné východiska z každodenních problémů. Zklidňuje v stresujících situacích všech druhů. Navrací člověku radost, pokoj a naději. Rovněž podporuje dobrý spánek a stimuluje příjemné sny.