Angelit - energie MÍRU

Angelit je jedním z kamenů vědomí pro nový věk. Je symbolem míru a bratrství. Napomáhá dosáhnout kontaktu s říši andělů a umožňuje cestování mimo tělo. Angelit zároveň navazuje kontakt s vesmírnou energií. Otevírá cestu pro jasnovidné pozorování vzdálených věcí.

Země původu: Peru

Rozměry: cca 3-4 x 1,5 x 1 cm

111 Kč

Tento minerál je pro léčitele mocný kámen, protože prohlubuje jejich mysli a zvyšuje vnímavost. Pomáhá vyslovit svou pravdu bez ohledu na to, jak může znít. Zároveň budete díky němu soucitnější a smířlivější (zejména k věcem, které nejdou změnit).
Angelit má uklidňující vibrace, které mohou pomoci zmírnit napětí, hněv nebo stres. Má výborný účinek na krční čakru, což je místo, které je spojeno s komunikačními dovednostmi.Podporuje také proces znovuzrození.

Léčebné účinky: Tento tišící, uklidňující kámen napravuje poruchy tkáně a krevního řečiště. Uchovává rovnováhu tekutin v těle a může fungovat jako močopudný lék. Lze jej využít i pro kontrolu hmotnosti.

Na jemné úrovni upravuje rovnováhu mezi fyzickým tělem a éterickou říší.
Při položení na chodidla angelit odblokuje mediány a energetické dráhy. Rezonuje s krkem, léčí záněty a uvádí do rovnováhy štítnou a příštítnou žlázu.

Čištění: Čistí se pod proudem vody nebo v misce s vodou.

Nabíjení: Angelit se nabíjí na přímém slunci.

Upozornění: minerální kameny v žádném případě nenahrazují lékařskou péči! V případě jakýchkoli obtíží svůj stav konzultujte výhradně se svým lékařem.