Ametyst neopracovaný TOP kvalita - energie ČISTOTY

Vyprodáno

Kámen ametyst patří do nejvyššího centra energie (7. čakra). Je kamenem čistoty ducha a meditace, působí jako spojnice duše a duchovna. Jeho účinky nás odvádí od materiálních hodnot tohoto světa a povznáší k vyššímu duchovnímu poznání. Pomáhá nám objevovat sebeobětování, lásku, pokoru, a nezištnost.

Země původu: Zambie

Rozměr: 5 x 2,5 x 2 cm

Každý kámen je plodem přírody, a proto se může lišit svým tvarem i velikostí.

149 Kč

Vlastnosti: Pomáhá otevírat duchovní a mimo smyslové vnímání, soustředění na jasnovidectví, pomáhá překonat žal při ztrátě milované osoby, podporuje intuici, vize a snění. Chrání před účinkem alkoholu, je kamenem čistoty a posiluje věrnost a emocionální lásku, stabilitu a nezávislost. Ochraňuje před negativním působením jiných lidí takovou formou, že promění psychický útok na lásku. Ametyst je symbolem vnitřní čistoty, obětavosti, nezištnosti a duchovní lásky. Nastoluje smysl pro spravedlnost a čestnost. Jeho energie nám dává odvahu zbavit se starých návyků, představ a emocí a nahradit je novými, lepšími. Je velmi nápomocný při zbavování se závislosti na alkoholu a drogách. Umožňuje podívat se na vše z nadhledu, bez velkých emocí. Pomáhá při dobrém spánku, uklidňuje hyperaktivní jedince.Také pomáhá zapamatovat si sny a správně jim porozumět. Zahání hněv, strach, negativní vlastnosti, zmírňuje duševní napětí, zklidňuje spánek. Je vhodný při neurózách a halucinacích. Ametyst je mimořádně blahodárný pro mysl, kterou dokáže podle potřeby uklidnit i povzbudit.

Znamení zvěrokruhu: Beran, Panna, Ryby, Střelec, Vodnář

Planeta: Jupiter, Neptun, Uran

Živel: Voda

Léčebné účinky: Podporuje tvorbu hormonů, harmonizuje metabolismus, posiluje vylučovací orgány, imunitní systém. Je to skvělý čistič krve. Zmírňuje bolesti hlavy, uvolňuje napětí. Léčí rány, zmenšuje podlitiny, odstraňuje otoky. Pomáhá při poruchách sluchu. Léčí nerovnováhu žaludečního a dýchacího systému. Pomáhá při neurotických projevech (hysterie, fobie, zuřivost) a epilepsii. Používá se také na zmírňování bolesti a při léčení vlasů, kůže (akné) a zubů. Podporuje imunitní systém, čistí krev a dokáže pomoci i při léčení zánětů. Pomáhá při kožních chorobách, buněčných poruchách a nerovnováze zažívacího traktu. Léčí rány, odstraňuje parazity, zlepšuje vstřebávání vody. Detoxikuje organizmus. Používá se při léčení psychických onemocnění, neuróz a fobií. Pomáhá při tumorech, paralýze a odpadávání. Ochraňuje před onemocněními krve, zmírňuje artritidu. Příznivě působí proti anémii, kožních onemocněních, bolesti hlavy, migréně, bolesti-související s nervy, epilepsii. Stimuluje metabolismus, pomáhá s dyslexií, hysterii, bodnutí hmyzem, klíšťatům a při uštknutí hadem. Tlumí nadbytečné žaludeční kyseliny. Pomáhá odstraňovat otoky. Pomáhá i při poruchách sluchu. Léčí nerovnost žaludečního a dýchacího systému. Kámen je nápomocný pro posílení slinivky břišní pro lidi s cukrovkou. Vynikající je také pro všechny, kdo mají problémy se spánkem a usínáním.

Čištění: Podržíme pod proudem vlažné vody alespoň 2 min.

Nabíjení: Na měsíčním světle během úplňku. Nenabíjet na přímém slunci!

Upozornění: minerální kameny v žádném případě nenahrazují lékařskou péči! V případě jakýchkoli obtíží svůj stav konzultujte výhradně se svým lékařem.