Ametrín - energie DUŠE

Vyprodáno

Ametrín je spojení ametystu a citrínu, což vytváří dokonalý kámen s harmonickým vlivem na naši duši.

Účinkuje velmi rychle a silně. Obzvláště užitečný je v případě dlouhodobých nemocí, neboť umožňuje odhalit příčiny nerovnováhy. Ametrín spojuje tělesný svět s říší vyššího vědomí. 

Dokáže pomoci například s depresemi nebo rozrušení. Navozuje příjemný pocit klidu a uvolnění. Pomáhá také přivolat bohatství. Zbaví Vás vnitřního napětí a neklidu. Nápomocný vám bude při stresových situacích. Mimo to také zvyšuje snášenlivost mezi lidmi a zbavuje předsudků vůči nim. Dokáže uvolnit zablokování v úrovni duševní, fyzické i emocionální.

Země původu: Bolívie

Rozměry: cca 6 x 3,5 x 3,5 cm

Každý kámen je plodem přírody, a proto se může lišit svým tvarem i velikostí.

249 Kč

Je vhodný pro meditaci, duchovní čistotu, vnitřní klid, mozkovou činnost, látkovou výměnu, podporu léčby chorob trávicího ústrojí a ledvin, útlum všech bolestí, regeneraci, očista tkání a pleti nebo vyjasnění zraku. Slouží jako věrný společník v každodenním životě a naplňuje naši duši harmonií. Pomáhá spojit zdánlivé protiklady. Přináší klidný a hluboký spánek. Propaguje optimismus, vitalitu a tvořivost. Sjednocuje mužskou a ženskou energii, pomáhá zvyšovat snášenlivost mezi lidmi, zbavuje předsudků, podněcuje tvůrčí schopnosti, schopnost rozhodovat sám o sobě a svém životě. Pomáhá se rychleji uvolnit do meditačních stavů. Jeho silná očistná moc odstraňuje z aury vše negativní. Chrání a posiluje orgány sluchu. Z těla vyplavuje všechno jedovaté, čistí krev. Napomáhá okysličování těla, léčí syndrom chronické únavy, bolesti hlavy, malátnost. Přispívá k regeneraci fyzického těla a posiluje imunitní systém a uvolni nervový systém. Chrání DNA. Zklidňuje kůži, upravuje vlasy, uklidňuje nervy a třes rukou, eliminuje zčervenání a koktání. Brání nositele před psychickými útoky. Ametrín působí pozitivně na intelekt, intuici a vnímání. Přináší optimismus a pohodu.

Znamení zvěrokruhu: Váhy, Blíženci, Ryby

Planeta: Uran, Neptun

Živel: Vzduch

Léčebné účinky: Ametrín léčí syndrom chronické únavy, potlačuje příliš silné vzrušení, deprese, poruchy trávení a vředy. Léčí také únavu, malátnost, trvalé bolesti hlavy a poruchy spojené se stresem, strach, neklid, nervozita, psychosomatické poruchy, žaludeční problémy. Léčí zažívací ústrojí, játra a ledviny, harmonizuje látkovou výměnu. Blahodárně působí na vegetativní nervový systém a fyzické dospívání, napomáhá okysličování těla, ulevuje při bolestech hlavy. Zklidňuje kůži, upravuje vlasy, uklidňuje nervy a třes rukou, eliminuje zčervenání a koktání. Podporuje čištění a regeneraci všech buněk a tkání, pomáhá rozplynout bolesti hlavy, dodává energii. Podporuje činnost autonomního nervového systému a posiluje imunitní systém.

Čakra: třetí, šestá a sedmá čakra

Duchovno: V duševní rovině ametrín zvyšuje snášenlivost mezi lidmi a pomáhá odstraňovat předsudky. Nabízí intelektu cestu za hranice každodenní reality, aby se spojilo s vyšším vědomím. Přináší jas, uvádí do souladu vjemy a činy, posiluje soustředění a pomáhá vše důkladně promyslet. Je také nápomocný při zkoumání všech vhodných možností a přináší tvůrčí způsob řešení. Poskytuje větší soustředění při meditacích. Otevírá třetí oko, napomáhá léčbě a věštění. Z aury odstraňuje vše negativní. Uvolňuje blokace v těle, emocionální i duševní.

Čištění: pod proudem vlažné vody

Nabíjení: na slunci

Upozornění: minerální kameny v žádném případě nenahrazují lékařskou péči! V případě jakýchkoli obtíží svůj stav konzultujte výhradně se svým lékařem.