Achát stromový - energie MATKY ZEMĚ

Stromečkový achát posiluje vědomí jednoty a propojení s Matkou Zemí. Je to velmi zajímavý druh tohoto polodrahokamu. Svojí jemnou energií uklidňuje impulsivní jedince a vede je k sebekontrole a větší zdrženlivosti. Acháty uklidňují rozčilení a přílišnou horlivost až vášnivost, přináší stabilitu a pocit jistoty. 

Země původu: Brazílie

Rozměr: cca 3 - 4,5 cm

Každý kámen se může lišit svou velikostí i tvarem, jedná se o přírodní produkt.

79 Kč 99 Kč

Přináší praktičnost v rozhodování, jeho uklidňující vyzařování pomáhá vyléčit emoce smutku po úmrtí. Dodává odvahu a s ním spojený úspěch. Proti otravě - zbavuje tělo toxinů. Působí proti stresu i depresi vyvolané hlubokým zármutkem (např. při ztrátě drahé osoby). Používá se na léčení alergií a nervových poruch. Pomáhá přestat kouřit, ale pomáhá překonat i jiné závislosti a sebedestruktivní chování. Achát odhaluje pravdu, pomáhá akceptovat realitu a skvěle léčí emoce. Posiluje propojení těla a Země.

Achát vyvažuje Jin-Jang energii. Zlepšuje paměť a koncentraci, zvyšuje osobní energii a podporuje otevřenost a čestnost. S achátem zůstáváme klidní a soustředění na věc, achát kámen manželské a partnerské věrnosti. Posiluje rozmnožovací orgány mužů i žen, chrání budoucí maminky a pomáhá jim při porodu. Při fyzické zátěži dodává organismu spotřebovanou energii a sílu. V magii se používá jako symbol čistoty a očisty a v kouzlech lásky. Láska achátu k pravdě dodává člověku odvahu, aby byl sám k sobě upřímný. Achát tvořený průzračnými krystaly dokáže vyvolávat vzpomínky.

Znamení zvěrokruhu: Blíženci, Rak, Panna, Střelec, Ryby

Planeta: Merkur

Léčebné účinky: Zmírňuje následky kouření a zpomaluje působení jedovatých látek na organismus. Posiluje dásně a chrání zrak. Pomáhá při odstraňování neklidu nebo apatie a skleróze. Celkově podporuje organismus. Je doporučeným kamenem, lidem trpících rakovinou. Léčí oči, žaludek a dělohu. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní. Posiluje krevní oběh a léčí kožní choroby, dehydrataci, léčí infekce, nachlazení i chřipku, snižuje horečky. Funguje proti zánětům a zmenšuje otoky lymfatických uzlin. Léčí se jím také plísně. Pročišťuje oběhový a vylučovací systém, zvyšuje vitalitu a sexuální apetit. Je užitečným pro kuřáky a pro ty, kteří chtějí s kouřením skoncovat. Účinkuje proti nespavosti. Zlepšuje paměť a koncentraci, je účinný při alergiích a kožních problémech. Achát zlepšuje hojení všech druhů ran. Je velmi užitečný v případě zdravotních problémů se zuby, podporuje hojení dásní. Tlumí žaludeční potíže, podporuje fyzickou odolnost a imunitu. Pomáhá při problémech s kůží a s trávením (žaludek, tlusté střevo, slezina a ledviny). Vynikající kámen během menopauzy.

Čištění: Pod proudem vlažné vody nebo v misce s vodou.

Nabíjení: Většinu achátů nabíjíme na přímém slunci. Dobíjíme při vycházejícím či zapadajícím slunci nebo pod noční oblohou.

Upozornění: minerální kameny v žádném případě nenahrazují lékařskou péči! V případě jakýchkoli obtíží svůj stav konzultujte výhradně se svým lékařem.