4 klíčové principy, jak si plnit sny

16.09.2022

Nikdy se nevzdávejte svých snů! Protože pouze Vy víte, co pro Vás znamená jejich naplnění. 

Pamatujme, že plnit si sny je smyslem života

Vše, o čem sníme, musí nejdříve uzrát uvnitř nás, abychom byli vůbec schopní umožnit naplnění.

Jak to uchopit v praxi? Je nutné přistoupit k idee, snu, vizi v první řadě tak, že naplňujeme především bez jakéhokoli chtíče. Primárně si uvědomit úhel pozornosti, jak o snu přemýšlíme.

Motivací Vám mohou být odpovědi na následující otázky:  

Co získáte tím, když se Váš sen naplní? 
Kam Vás odpověď zavádí?  
Jaké myšlenky se Vám honí hlavou?
Co cítíte, když mluvíte o svém snu?
Co ve Vás vyvolává průběh realizace?
Jak se budete motivovat?

Co je důležité na cestě za splněným snem? Odstoupit od tendence pokrývat nedostatek, ale naopak naplňovat na základě pocitu dostatku, tzn. - stavět na hodnotách, talentech, zkušenostech, radosti a pocitu uvolnění. Jakýkoli opak v průběhu realizace utváří adekvátní výsledek.

O snech se přemýšlí, většinou, jako o velkých věcech, které žádají svůj čas. To je pravda. Ale co takové sny jako je krátký výlet, radost z malého dárku, návštěva někoho, koho máme rádi, nové oblečení, lístky do divadla, milá zpráva, parfém a mohla bych pokračovat ve výčtu malých snů, které nám dělají radost každý den. 

Docházejí nám vůbec tyto souvislosti?

Nebo vše malé, co dostáváme každý den, považujeme za naprosto automatické? Jak dalece si uvědomujeme onu schopnost, díky které umožňujeme, aby se malý sen stal realitou?

Jaké jsou klíčové a nejdůležitější principy úspěchu? Principy tkví v osobním nastavení, a to můžeme rozdělit do 4 úrovní, které je nutné harmonizovat, aby se sny staly realitou. 

 intuitivní / spirituální úroveň [vize, vhledy, impulsy], 

mentální úroveň [myšlenky], 

emocionální úroveň [pocity], 

fyzickou úroveň [akce].

Pokud oddělujeme velké sny od malých, klademe limity sami sobě, protože každý sen je naplňován podle stejných, výše zmíněných principů.

Plnit si své sny je to nejlepší, co pro sebe, ale i naše blízké můžeme udělat. Proč? Protože jsme šťastní!

Sny se stávají realitou, když víra a vnitřní pocit jsou v souladu. Tehdy se stáváme doslova magnetem pro události a lidi, kteří jsou součástí naší cesty. Ve své podstatě jsme přiváděni do míst, kde máme být a kde máme i svojí přítomností obohacovat druhé; to je význam kolektivní podpory.

Ze srdce Vám přeji hodně štěstí, pevnou vůli, jasnou mysl a odvahu na cestě za Vašimi sny!!

♥️

Veronika


Líbil se Vám článek? Budu ráda, když mi dáte vědět sdílením či likem, popř. se podělte o Vaše zkušenosti nebo myšlenky, které Vás napadly při čtení článku.


Na toto téma doporučuji svoji knihu Životní nadhled, kde píšu o tom, jak si s odvahou plnit sny. Dále pak i Transformační karty, které pomáhají s vnitřní proměnou, abyste našli způsob a cestu, jak měnit vlastní realitu.