BLOG

S největší pravděpodobností budete znát některé z těchto symbolů, ne-li všechny. Pojďme si tedy přiblížit význam, dá se říci, 10 nejdůležitějších duchovních symbolů, které jsou fascinující díky své posvátnosti a mohou na nás stejně tak i silně zapůsobit čistě svou podobou. Studií jejich historie a hlubšího významu se můžeme cítit být propojeni s...

Výklad pojednává o vývoji událostí v měsíci srpnu - osobní nastavení, pracovní oblast a partnerství. Nejvíce vypovídající je výklad na znamení, ve kterém máte ascendent (po 33. roce), pak sluneční a měsíční znamení - tzn. můžete sledovat až 3 výklady.

Karty Radosti (90ks) jsou vizuálně utvořeny tak, aby aktivovavaly energetické centrum životní síly a radosti. Svitek dodává mystický nádech jistého přesahu, který směřuje tazatele ke zdrojům dávné paměti vědomí duše.

Výklad Vám pomůže zorientovat se na Vaší cestě za splněným snem a napomáhá k tomu, aby se Váš sen stal realitou. Výklad se zabývá několika tématy, co byste měli vědět v aktuální chvíli, a to včetně predikce blízkého vývoje událostí. ✨ Výklad je platný kdykoli se k Vám dostane. ✨

Výklad pomáhá zorientovat se v rámci pracovního dění a pojednává o vývoji v pracovní oblasti, a to konkrétně v následujících 3 měsících. Výklad je platný kdykoli se k Vám dostane, je časově neomezený a zprostředkované informace Vám pomohou vždy, když budete potřebovat.

Výklad pojednává o vývoji událostí v měsíci červnu - osobní nastavení, pracovní oblast a partnerství. Nejvíce vypovídající je výklad na znamení, ve kterém máte ascendent, pak sluneční a měsíční znamení - tzn. můžete sledovat až 3 výklady.

Léčivý výklad pro ženskou duši vám poskytne vhledy do vaší aktuální situace, pochopení a nasměrování, jak se zorientovat a rozklíčovat řešení, jak se posunout v životě dále

Výklad pojednává o vývoji událostí v měsíci květnu - osobní nastavení, pracovní oblast a partnerství.Nejvíce vypovídající je výklad na znamení, ve kterém máte Ascendent, sluneční a měsíční znamení - tzn. můžete sledovat až 3 výklady.

Výklad vám zprostředkuje vhledy do vaší aktuální situace a nastíní blízký vývoj událostí v oblasti partnerských vztahů. Výklad je platný kdykoli se k vám dostane.