ŽIVOTNÍ ENERGIE 

46 karet + výkladová kniha

Nová sada v prodeji od 20. března 2024

Sada ŽIVOTNÍ ENERGIE vám pomůže pochopit, jak harmonizovat energetická centra jemnohmotného těla, abyste zvýšili tok životní energie. Vše ve Vesmíru rotuje, točí se a stejným způsobem se točí i jednotlivá energetická centra našich těl.

Tato sada vás naučí chápat smysl jednotlivých čakrových center, řekněme orgánů duše, abyste dokázali zvýšit kvalitu života ve všech jeho aspektech.

Sada je praktickým průvodcem ke štěstí.

Sada bude v předprodeji v období 14. - 29. února 2024.


Zbývá posledních pár kusů

S tímto kalendářem prožijete rok plný naděje a každodenních kouzelných momentů. Design s padajícími hvězdami už sám o sobě probouzí radost a víru v zázraky. Můžete se těšit na hojné množství lidových pranostik, vybraných světových i mezinárodních dnů a na údaje o Novoluních a Úplňcích. V kalendáři je ještě více povídání, než tomu bylo v předešlých letech.  


50 karet + výkladová kniha

Sada Kouzlo života je plná moudrosti proudící přímo z nebeské výše. Život je kouzelný a tato sada vás přivede k pochopení toho, jak v životě vnímat neuchopitelná kouzla všedních i významných dní. Témata jednotlivých karet vám pomohou otevřít se životu v celé jeho kráse a kráčet životem s jasnou myslí a otevřeným srdce. Každá karta vás nasměruje k zásadnímu uvědomění si krásy života.

Karty jsou obohaceny o symboly, které doplňují téma. Vše je popsáno ve výkladové knize.


DENÍK ŠTĚSTÍ

Kniha je průvodcem pro ženy ke štěstí

Kniha Deník štěstí pohladí každou ženskou duši. Je plná optimistických pohledů na život. Každá strana tě naladí k postojům, které se snoubí s nadhledem, lehkostí a plynulostí v životě. Postupně se začneš ladit na prožitek štěstí, což je povznášející pocit. Tvůj život se den za dnem začne stávat naplněným a smysluplným.

A tak se nech vést k osvojení si optimistických postojů k životu, kdy začneš postupně věřit, že život je plný zázraků; a tak to je. 


ŽIVOTNÍ NADHLED

Kniha, která vám pomůže pochopit život

Kniha Životní nadhled spolehlivě pomáhá na cestě sebepoznání; získáte cenné informace, jak postupně měnit životní podmínky k lepšímu a jak měnit teoretické poznání v praxi.

Kniha vás provede procesem, jak žít to, co dávno víte.

Kniha čtenáře povzbuzuje najít si ten správný směr a způsob, jak se v životě posunout dále a nalézt odvahu plnit si své sny.

Červenou nití této knihy je postupné nacházení odpovědí na věčné otázky PROČ? a JAK?


BESTSELLER

78 karet + výkladová kniha

Transformační karty svým unikátním designem spolehlivě probouzejí intuici, pomáhají pochopit životní fáze a přinášejí naději. 

Karty jsou rozděleny do 5 oblastí: fialová - vědomí života, růžová - city, hnědá - intuice, zelená - finance, oranžová - myšlenky.

Každá karta má potenciál podpory. Stavebními kameny této sady je Tarot.  


Meditace nás významně přibližují k naší pravé podstatě. Lze říci, že díky zklidnění mysli během mluveného slova, hudby či samotné zklidňující hudby dokážeme v krátké době měnit mentální nastavení. 

Meditace dokážou zmírnit úzkosti, strach a jiné rušivé niterné pocity; dokážou velmi efektivně uklidnit roztěkanou mysl. Pomáhají nalézt cestu k hlubšímu pochopení sebe sama a obnovy naděje v životě.

Při pravidelném poslechu se mysl začne zklidňovat, ztuhlé části těla se díky zklidnění začnou uvolňovat a Vy získáváte jedinečnou možnost přijímat vhledy, jež Vám pomohou měnit život.


Myšlenky jsou klíčem k pověstné odpovědnosti za vlastní život.

Myšlenky si vybíráme; je to vždy svobodná volba, jakým myšlenkám věnujeme pozornost a jaké myšlenky převezmou žezlo a ovládnou náš vnitřní svět.

Myšlenky nám do hlavy nikdo neklade, sami si je volíme, přesto se objevuje tendence vinit ostatní z toho, co se děje.


Knihy, karty, kosmetika, minerály, obrazy, andělé


Hlas intuice: Nikdy nezpochybňuj svůj intuitivní úsudek

Úryvek z knihy Životní nadhled

Skrze pocity k nám mluví intuice. Dobré pocity jsou potvrzením správnosti našich rozhodnutí. Nepříjemné pocity jsou obvyklým signálem, že je třeba s rozhodnutím ještě počkat, nebo změnit úhel pohledu a vnímat jinou nabízející se perspektivu.

Tělo nám intuitivními signály naznačuje, zda se jedná o bezpečnou volbu, nebo naopak o něco, čemu bychom se měli vyhnout. Tělo je velmi moudré, intuice je velmi spolehlivým rádcem a detektorem energie, kterou je celková situace obestřena.

Věř intuici, ta Tě vede vždy správně. Věř svým pocitům, dej jim šanci Tě nasměrovat, když se zase budeš rozhodovat. Mysl je zkušená a společně s intuicí je i úspěšná.

Lidé jdou sami proti sobě tím, že místo intuici naslouchají egu, které chce a trvá na realizaci dokonalého scénáře. Toho vymyšleného, který není vždy svojí celistvostí spojen s plánem vyššího záměru.

Znáte to: rozhodnete se a současně vnímáte pocit správnosti. Víte, že i když je rozhodnutí vázáno k určité změně, zvládnete to. Motivace a nadšení jsou skoro hmatatelné.

Pokud jsou naše rozhodnutí či vize provázeny tendencí MUSÍM, jsou výsledky dotovány naší energií. Pokud se pustíme egem vymyšleného scénáře, dostáváme šanci na vytvoření nové vize, jejíž průběh bude naplněn pocity TĚŠÍM SE. Energie se bude sdílet a kumulovat. Únavu vystřídá elán.


Nejnovější video na YouTuBe

INTUITIVNÍ VEDENÍ | Veronika